Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Ti mennyire szoktátok magatoka...

Ti mennyire szoktátok magatokat a munkába sminkelni?

Figyelt kérdés
(csak nőktől kérdezném)
2017. aug. 17. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Egyáltalán nem.
2017. aug. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Szemceruza, spirál.
2017. aug. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor szoktam, ha van kedvem, meg sikerült időben kikelnem az ágyból. Ha 10 perc eltelik azzal, hogy még mindig nem öltöztem fel, akkor már nem lesz smink. De csak fontosabb események előtt szoktam sminkelni, meg ha van kedvem. A smink nélküli életet preferálom.
2017. aug. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Még soha nem használtam sminket 21f
2017. aug. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Mindig szoktam, főleg a szemem hangsúlyozom.
2017. aug. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én is mindig szoktam,már a reggeli rutinom részévé vált.

Korrektor a szemem alá,fixálásnak púder, még a szememet szoktam kiemelni(szemhéjpúder,tus,spirál)

és a számra vlmi nude színű rúzst szoktam tenni.

2017. aug. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én még nem dolgozom, suliba járok szóval nekem az a "munkahelyem"hiszen ott is teljesiteni kell,szomtam sminkelni olyankor hétköznap,mert szeretem a legjobb formámat hozni,jobban érzem magam a bórömbe,picivel tóbb az önbizalmam,és elmondja rolam hogy milyen vagyok vagyis igenyes a külsömre és szeretem a lányos dolgokat,és megtisztelem magam és másokat avval hogy többet hozok ki a külsömből.
2020. jún. 5. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!