Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Ez nagyon sok egy 13 éves...

Ez nagyon sok egy 13 éves lányhoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok:) 164cm és 72kg vagyok. Ez szerintetek sok? Értem én, ez eloszlik meg minden, de sajnos elég nagy a hasam és a combom is. Fogyni szeretnék, de nem tudom hogy hogyan. Itthon ha elkezdek sportolni, mindig abbahagyom. Vannak sportok a suliba is ,de őszintén szólva sem a foci -ezzel egyaránt semmilyen labdás sport nem érdekel -

2017. nov. 15. 06:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez a 12-13 évesek problémája.

A BMI szerint is ideális és jelenleg ilyesmivel ne foglalkozz. Ügyelj a helyes táplálkozásra és mozogj.

2017. nov. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
89%

Ha sportolni nem szeretsz, akkor nagyon figyelj oda a taplalkozasra. Gondolom, hogy mit kellene, hogy egyèl meg mit nem azt nem kell ragozni, mert meg a csapbol is ez folyik...

A legjobb a mozgas, valamilyen sport sokat segitene.

2017. nov. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
#3-as vagyok Amugy a kerdesedre a valasz: igen sok!
2017. nov. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ! :)
2017. nov. 15. 15:56
 5/9 anonim válasza:
Ha figyelsz a táplálkozásodra és még mozogsz is mellé akkor biztos le fog menni valamennyi. A többit meg tuti elnövöd ;) ilyen idős korban ez még nem mérvadó szerintem
2017. nov. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen^^
2017. nov. 15. 19:34
 7/9 anonim ***** válasza:

Az étrend többet számít, mint a mozgás, de kettő együtt a leghatásosabb. Valószínűleg van rajtad pár kiló plusz.

Mivel fejlődésben vagy, eszedbe ne jusson valami drasztikus fogyókúra. Csak a nasikat, üdítőket, cukrot, pékárut fogd vissza. Édesség gyanánt egyél egy kis friss gyümölcsöt, és minden főétkezésedben legyen valamilyen zöldség. A fejlődéshez pedig szükséged van fehérjére és zsírra is.

2017. nov. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm #7:)

Az is ott van, hogy nem eszem a húst, ezért rengeteg szénhidrátot fogyasztok. Ami saját bevallásom szerint is rossz.:c

2017. nov. 16. 14:30
 9/9 anonim válasza:
Én 14/15/L (160cm) vagyok ...40 kg....tudom nagyon sok de enm engednek fogyni😔
2017. nov. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!