Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Hogy tudok fogyni a legegyszer...

Hogy tudok fogyni a legegyszerubben es a leggyorsabban?

Figyelt kérdés
Miota parommal egyutt vagyok, azaz 2 es fel eve, tobb mint 15kg-ot hiztam. Szeretnek lefogyni, de minel jobban ra stresszelek, hogy fogyni akarok, annal nehezebb a dieta is. Sportolni nem igazan van idom, mert suli mellett dolgozok es igy eleg nehez :/
2017. nov. 21. 19:39
1 2
 1/12 anonim válasza:
Kalóriaszámolással próbálkozol vagy csak igyekszel kevesebbet enni?
2017. nov. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mind a kettot megprobaltam, de nem igazan megy :/ ha kevesebbet eszek, rosszul leszek, szo szerint.
2017. nov. 23. 09:11
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi a napi rutinod, vagy szokásaid, de:

az már rengeteget számít, ha cukros üdítő helyett vizet /cukrozatlan teát iszol (rengeteg kalória mínusz, és nem leszel éhesebb)

Kenyérevést próbáld minimalizálni, kiváltani fekete kenyérrel.


Azt írtad, akkor kezdtél el hízni, mióta együtt vagytok. Gondolj bele, mi változott? Annyival többet esztek együtt? Vagy valami más változott az életmódodban? Próbálj meg visszatérni ahhoz az életmódhoz, amikor versenysúlyodnál voltál. 15 kg-ot már nem könnyű leadni, a mozgásra valahogy mindenképp időt kell szakítanod. Ha teheted, járj autó/busz helyett biciklivel, időben nem több és rengeteget számít.

2017. nov. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.. egyél sokszor kevesebbet, nassolni valónak nyers répát, almát zöldségcsipszet egyél.


Alapvetően, ha kiváltod a feldolgozott, sok finomított cukrot tartalmazó élelmiszereket egyszerű, nyers, jó minőségű kajákkal, már sokkal előrébb vagy. Sok sikert :)

2017. nov. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
több kufirc aztán majd leizzadod
2017. nov. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat, sokat segitett a madodik kommentelo :) igen, miota egyutt vagyunk, sok nasit fogyasztunk el (pl csipsz, gumicikor, cappy) este, ami egyaltalan nem egeszsges, ezzel tisztaba vagyok, hiba volt, es tenyleg nehez lesz leadni, de muszaly. Tenyleg nagyon sokat segitettel nekem kedves masodik kommentelo :) ezekbol egyebkent vissza vettem mar, kenyeret meg kenyerfeleket nem is eszek, inkabb fot etelek vagy estenket fott virsli azt is kenyerfelek nelkul. Sportolasra meg nehez idot szakitani, de amint tudok, megyek
2017. nov. 25. 16:24
 7/12 Hubicska Károly válasza:

Kevesebb kalóriát vigyél be egy nap alatt, mint amennyit elégetsz. Ne egyél cukros és zsíros ételt, figyelj oda, hogy lefekvés előtt 3-4 órával csak olyat egyél amit könnyen és gyorsan megemészt a szervezeted pl.: gyümölcsök (banánt ne), saláták. Ha iszol kávét akkor természetesen abba tehetsz cukrot, ha magában nem tudod meginni. Ha gyors eredményt akarsz, akkor a teába se tegyél cukrot, hidd el van ugyanolyan finom cukor nélkül is mint cukorral.

Mondtad, hogy rástresszelsz. Nyilván te is tudod, hogy ez felesleges, de ez úgymond egy "ösztön", ezt a legegyszerűbben úgy korrigálhatod, hogy esténként elhiteted magaddal, hogy fogytál aznap (hülyén hangzik tudom), emellett ne nézd naponta mérleget, hogy fogytál-e. Elég ha minden héten nézed meg. Az elején nehéz, de egyre könnyebb és könnyebb.

2017. nov. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Egyel 5 x ,kerulve a lisztes es cukros elelmiszereket.

Nyugtasd meg magad,hogy nem ehezesrol van szo,hanem valtoztasrol,tobb odafigyelesrol.

Ehhez kicsit tobb idot kell szannod ,hogy atgondold a napi kajadat,ne ugy egyel,hogy amikor elkap az ehseg eszed,ami eppen adodik. Heti 1x felre kell toni minden indokot,ami nem engedi,hogy mozogj valamit. Ja es a viz ivas,amirol nagyon sokan megfeledkeznek,foleg telen. 2-3 liter jot tenne. Meleg teak naponta tobbszor talan jol is esnek a huvos napokon ,termeszetesen natur. Sok sikert!

2017. dec. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, ezt a sok segitseget masfel hete ra vettem magam, hogy napi 3szor eszek, ha ehes lennek utanna is, akkor gyumolcsot eszek es 6 ora utan mar egyaltalan nem eszek, elkezdtem sportolni, sok vizet iszok (neha teat cukor nelkul), es sikeresen lefogytam 3kg-t! Nagyon koszonom mindenkinek a hasznos segitseget!
2017. dec. 10. 10:31
 10/12 anonim ***** válasza:

A fentieken kívül érdemes a mesterséges, adalékos ételeket is kerülni, mert azok megbolygatják a hormonháztartást és lassítják az anyagcserét. A virsli például tele van szeméttel. A meleg kaja kell, de inkább rendes húst, csirkét, pulykát, halat egyél helyette. És ha fogyni akarsz, akkor a hús és a tejtermékek arányát is szorítsd le kicsit, a zöldségek javára.

Finomított étolaj helyett hidegen sajtolt napraforgóolajban vagy szűz olívaolajban süss, mert a finomított tele van káros anyagokkal, ami megint tönkreteszi a hormonháztartást. Finomított répacukor helyett is jobb a természetes nádcukor, mert kevesebb vegyi folyamaton megy át, mint a répacukor. A xilit, eritrit azért jó, mert sokkal kevesebb kalóriát tartalmaz mint a cukor, de nem olyan káros mint a mesterséges édesítőszer.

2017. dec. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!