Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » A fógyást elősegitő teák...

A fógyást elősegitő teák tényleg segítik az embert lefigyni?

Figyelt kérdés

2017. dec. 7. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A pènztàrcàdat fogyasztjàk mindenkèppen.
2017. dec. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. dec. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyikük tartalmaz valamilyen hashajtó hatású növényi anyagot (pl. szennalevél) és az így létrehozott rendszeres ürítés eredményeként a béltartalomban levő tápanyagok egy része nem tud felszívódni (a rövidített benntartózkodás miatt). Aztán, hogy ez mennyire járul hozzá a fogyáshoz, az kérdés marad, talán szélsőséges esetben igen. A hashajtásnak azonban komoly hátulütője, hogy súlyos hiánytünetek léphetnek fel, ha létszükségletű anyagok nem tudnak felszívódni (elsősorban ásványi anyagok, nyomelemek és vitaminok).
2017. dec. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A fogyás akkor indul be, ha kevesebb energiát (kalóriát) viszel be a szervezetedbe, mint amennyire szüksége van. Ilyenkor képtelen a hiányt valami mással pótolni, a zsírhoz fog nyúlni. Vannak kalória kalkulátorok az interneten, amikbe csak egyszerű adatokat beírva megtudhatod, hogy mennyi a napi kalóriaszükségleted (életkor, nem, fizikai aktivitás, magasság, tömeg, stb..). Miután az ételeknek is van egy kalóriatartalma, így össze tudsz magadnak állítani egy étrendet, aminek az összkalóriatartalma a Te kalóriaszükségletedtől mondjuk mínusz 10-20%-kal eltér. Az, hogy hány százalékkal kell csökkenteni, egy orvos, vagy szakember jobban eltudná mondani, nem mindegy, hogy mennyire "éhezteted" magad. Egy szint felett már káros. Ezért mondják, hogy ne úgy fogyókúrázz, hogy nem eszel semmit, mert ki fog törni rajtad és előbb-utóbb elkezdesz falni, aztán majd jön a teljesen felesleges bűntudat. A szervezetednek van egy biolgóiailag betáplált igénye, amivel nem tudsz mit kezdeni, erre már nincs ráhatásod. Próbáld inkább azt megérteni, hogy mi hogyan működik, az helyett, hogy a pénzed kiadod ilyen placebo, lelkiismeret nyugtató, haszontalan dolgokra (mint a tea). Persze ártani nem fog, DE ne ettől várd a fogyást!


Én mikor serdültem kövér gyerek voltam, most is van rajtam felesleg (178/82), de nem annyi, mint 14 évesen (172/90). Anno én is koplaltam, de semmi értelme. Néha el is szédültem az éhségtől.


Mindenesetre sok sikert kívánok, és kitartást! Bízz abban, hogy sikerülni fog! Tegyél lépéseket! Mindegy mekkorát, csak tegyél! Idővel jönni fog a siker! Bátorság!

2017. dec. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
IGEN NAGYON HATÉKONYAK HA CSAK A TEÁKAT FOGYASZDOT.
2017. dec. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kipróbáltad?
2017. dec. 11. 13:01
 7/11 anonim válasza:

IGEN, KIPRÓBÁLTAM ÉS AMIKOR CSAK NAPI 4,5 LITER TEÁT FOGYASZTOTTAM 8 NAP ALATT 10 KILÓT FOGYTAM.

AZALATT AZ IDŐ ALATT MÉG VITAMINOKAT ÉS ÁSVÁNY SÓKAT ETTEM PÓTLÓLAG.

2017. dec. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Nehogy ilyen csacsiságot csinálj!


Mozogj többet, egyél ugyan annyit, mint régen.sokat mozogj, sétálj , vagy fuss, Esetleg kis súlyokkal sok ismétlő gyakorlatot végezz. A zsír kb 40 perc után kezd el elégni. Addig a gyorsan felhasználható energiákhoz fog nyúlni a szervezet. Ne hagyd abba!

Az eredmény 1 hónap után már látható lesz. És a mozgással az izom kontúrok is megjelennek.

sok sikert.

2017. dec. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hülyeség az egész... 8 nap alatt 10 kilót... szerintem enni nem is evett csak pisált napi 4-5 liter teától. El ne higgy ilyen baromságokat. Látszik az írásán is, hogy egy komplett idióta, 14%-ban ad hasznos válaszokat, azt is véletlenül.
2017. dec. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

AZ ELŐZŐ VÁLASZOLÓNAK ÍROM

ELŐSZÖR PRÓBÁLD KI ÉS CSAK UTÁNA MONDJÁL VÉLEMÉNYT ÉS HA NEM SIKERÜL SEMMI A LEÍRTAKBÓL AKKOR HÜLYÉZHETSZ !!!

2017. dec. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!