Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Mit tudnék a hajammal tenni?

Mit tudnék a hajammal tenni?

Figyelt kérdés
Nagyon korpás és zsíros a hajam,hetente megmosom 3x,de lehet hogy ez kevés.Ő erre való sampon-t használok de csak a láthatót távolítja el és abból sem mindent.3 havonta sampont is szoktam váltani nyilván erre valót...mit tudnék ellene tenni?Nagyon zavar hogy ott van.

2018. febr. 2. 21:52
 1/5 A kérdező kommentje:
UI:Elnézést a rossz kategória miatt...elnéztem!Bocsánat!
2018. febr. 2. 21:53
 2/5 anonim válasza:
A kénes sampon elvileg használ
2018. febr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2018. febr. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ugyanezzel a problémával küzdöttem évekig.

Nekem egyetlen megoldás segített.

Ne moss hajat olyan gyakran. Sajnos pont azért zsírosodik olyan gyorsan a hajad, mert túl gyakran mosod.

Én naponta mostam mert olyan gyorsan bezsírosodott.

Most ha 3 hétig nem mosnám akkor sem lenne zsíros.

2018. febr. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A samponok minden zsírt leszednek a hajadról, így a hajad pánikolva újat termel. Minél többet mosod, annál gyorsabban zsírosodik, ördögi körforgás.


Lehet sokkolóan vagy undorítóan hangzik, de én hónapok óta nem használok se sampont, se balzsamot. Így a hajam már lassan visszanyeri egészséges állapotát, nem termel annyi zsírt. Szódabikarbónával mosom, majd átöblítem almaecettel (oldattal). Nem igénytelen, nem büdös, nem vagyok hippi se, 20 éves vagyok és "töknormális". Csak nem zsíros a hajam, gyorsabban nő és egészségesebb.

Egy próbát talán megér, de kezdetnek vegyél egy minél természetesebb sampont és próbáld kitolni az időt hajmosások között. Mielőtt letettem a sampont, én már csak hetente mostam, és nem volt undormány a hajam, mivel hónapok alatt csökkentettem a mosások mennyiségét.


Ha ez elképzelhetetlen számodra, akkor nem tudok segíteni sajnos, viszont sok szerencsét kívánok :)

2018. febr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!