Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Vegánok! Ti hol szoktatok...

Vegánok! Ti hol szoktatok enni? Esetleg tudtok olyan beülős helyeket ahol vannak vegán opciók, vagy éttermeket amiket szerettek?

Figyelt kérdés

Szeretem a Napfényes éttermet,a kozmoszt,Great Bisztro, Vega city-t. Ezeken kívül tudtok valamilyen éttermet, kajáldát, beülős helyet ahol egy jót lehet enni? Saját tapasztalatokra is kiváncsi vagyok! Minden jöhet, ne kíméljetek!

Helyileg Budapest és környéke de vidéktől sem ilyedek meg egy jó vegán kajáért mindent!!!

azok kedvéért akiket érdekel, de nem tudják:

vegán: semmi állati eredetű ételt nem fogyaszt.


Az "egészségemet féltő emberek" kíméljenek, Ez a kérdés nem erről szól!


Köszi Puszi, ha segítetek! :)

21/l


2018. febr. 18. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire szereted az indiai, ázsiai ízeket, de például a Dob utcában található Shalimar nevű étteremben is vannak vegán ételek.

Illetve én még nagyon szeretem az olasz ételeket is. Szintén Budapesten a Wekerle Sándor utcában, Bottega di Brontolo étteremben is nagyon finomak az ételek! Érdemes ellátogatni hozzájuk!🙂


22/L

2018. febr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretem az ázsiai konyhát IS! Lefogom tesztelni köszi a tippeket!


Jöhetnek még tippek ha van esetleg mert minden érdekel vegán kaja témában! :)

2018. febr. 18. 15:13
 3/4 anonim ***** válasza:
34%
Otthon
2018. febr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mekiben a krumpli meg almas pite vegan!!!! amugy en otthon fozok
2018. márc. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!