Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Álmunkban szoktunk hangosan...

Álmunkban szoktunk hangosan fingani?

Figyelt kérdés

2018. márc. 20. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bezony. :)

Hiába szorítod vissza, abban a pillanatban, amikor elalszol, elernyednek az izmok, és távozni fognak a bélgázok. És az éjszaka folyamán is lesznek eregetések.

2018. márc. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Én diktafont használtam egyszer s azóta egyedül alszom. Ha nagyon perverz akarok lenni beállítom csengő hangnak a telon.
2018. márc. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát erre csak annyit válaszolnék, hogy meg pár evvel ezelőtt, azon a nyáron, mikor összejöttünk párommal, napközben elaludtam a szobájába, mikor épp ott volt a haverja is, ők pedig ugyanabba a szobába gépeztek. Állítólag álmomban olyanokat fingadoztam, hogy öröm volt hallani, csodálom, hogy nem vették fel. Ráadásul be volt kapcsolva a ventillátor, gondolhatod. XD
2018. aug. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban nem volt külön szobám, a nővéremmel egy szobában kellett aludnom. Éjszaka nem nagyon, de hajnal felé szinte minden nap olyan recsegős koncerteket adott, hogy nagyon sokszor felriadtam rá. Így utólag lehet vicces, de akkor nagyon utáltam a helyzetet. Mikor próbáltam rá célozgatni, hogy lefekvés előtt ne nagyon egyen puffasztó ételeket, akkor persze letagadta.
2019. márc. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!