Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Ajánlanátok megbízható webáruh...

Ajánlanátok megbízható webáruházat, ahonnan rendelhetnék organikus olajat?

Figyelt kérdés

Kókusz,argán,szőlőmag és avokádómag olajra volna szükségem és olyan oldalt keresek,ahol nem csak mind megtalálható,de nem horror áron van és biztonságos ,megbízható .

Tapasztalatok? Ajánlás?

Köszi!


2018. ápr. 10. 05:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Megbízható webáruház ?? Azt nehezen fogsz találni.

Én több-től vásároltam de mindegyikkel gond volt.

Vagy nem azt küldték amit kértem de utasítás, számla-adás az általában elmaradt. Netán feljelentve a fogyasztóvédelemnél az árút vissza-vennék de a szállítás díját eleve nem fizetik vissza és a készpénz /befizetés/ helyett számlát kell nyitni mert csak utalni hajlandók !!

2018. ápr. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én már több helyről rendeltem,de nem ilyen termékekből.

Azokkal az áruházakkal rebdben volt minden.

(Játék,konyhai eszközök,ilyesmik)


De azért,amit beviszek a szervezetembe,arra figyelek,tehát ezért is kérdeztem,hogy van-e megbízható eten a téren.


Meglátjuk ,hogy érkezik -e még válasz.

2018. ápr. 15. 10:37
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocs ! Javítok : *ezen *rendben
2018. ápr. 15. 10:38
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha rendben volt akkor meg miért kérdezel-keresel új áruházat??
2018. ápr. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én a kokuszolajat a DM-bol szerzem be (bio, natív), teljesen jó áron van, 620 ml kb 2600 Ft, kisebb kiszerelésben is van. A többi olajból tudom ajánlani a Pödör olajakat, én tőlük vettem kendermagolajat. Nem olcsó, de szerintem minőségi. Mondjuk én megrendeltem, és boltban vettem át, nem volt gond vele. Amúgy argan, meg szőlőnagolajat lehet venni a DM-ben szintén, kicsi kiszerelésben, szépségápolás céljából, valahol az ilyen arckrémek között van, a márka nem jut eszembe, de ilyen félig bordó dobozban van. Ugyanettől a márkától én csipkebogyó olajat használtam. A Herbaház nevű boltot is ajánlom, ha pesti vagy; mondjuk meg kell nézni, mit veszel itt, mert hajlamos azt hinni az ember, hogy huu ez biobolt, akkor itt minden egészséges, közben nem igy van, nem minden minőségi és egészséges...
2018. ápr. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azért nem,mert most ORGANIKUS OLAJAK,GYÓGYNÖVÉNYEK,VITAMINOK kellenek,nem serpenyő,vagy kuka.


Uh

2018. máj. 1. 08:24
 7/8 anonim válasza:

Régebbi a kérdésed, de tudom ajánlani a Humanity webáruházat, a kézműves ellátót, a zöld polcot, a natur kencét.

Nem igaz, hogy minden webáruház megbízhatatlan, én rendszeresen készítek szappanokat, kencéket és mindegyik áruházból kapok számlákat.

Nem értem az előttem szólót!

2018. júl. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. aug. 22. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!