Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Demko Feder duplasoros lécesbe...

Demko Feder duplasoros lécesbetétes bio ágyat javasoltak az állandó hát és derékfájásomra, kinek van és hogy van megelégedve vele? Tényleg annyira jó? Mert az ára elég húzós.

Figyelt kérdés
2008. nov. 1. 09:32
 1/4 anonim válasza:
39%
Szia! Az a helyzet, hogy lehet, drágának találod, de nekem segített. Mindennapi gyötrő fájdalmaimat szüntette meg véglegesen, és ezt csak D.Federnek köszönhetem... (D.P.)
2008. nov. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szívesen ajánlanak ilyen drága cuccokat, az eladó azért, mert jutalék, ha eladja. Az orvos, a természetgyógyász és különböző sarlatánok meg azért, mert szerződésük van a gyártóval. Az első és eddig egyetlen válasz ráadásul elég reklámszagú :D

Lehet, hogy csak a rossz testtartástól fáj a derekad és a hátad. Akkor a tartás-javítás jöhet szóba. Figyelj hogy ülsz, állsz...

Esetleg örökletes a dolog. Sajnos nálam is ez van. Édesapámtól örököltem, ő is derékfájós. Erre gyógymód nincs... esetleg kenegetheted patikában kapható szerekkel, de sajnos csak ideig-óráig megoldás.

Ezzel együtt kell élni.

2008. nov. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy fenét kell együtt élni ezzel!Nem kell méregdrága ágy csak egy kemény matrac meg némi RENDSZERES torna gyakorlat: Javaslom a jógáből a kobra tartást, a macskát és azokat amelyek a hátizmok nyújtására ajánlottak. A D.F-nél meg a márkát fizettetik meg. ugyanolyan ágybetétek vannak az Ikeában is. Kemény legyen a matrac és egy ergonomikus párna (3000 Ft-ért), ja és a süppedős fotelokat el kell felejteni.
2008. dec. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tyű de szép neve van. Emellet nagyon kíváncsi lennék, mi tesz egy ágyat "bio"-vá. Remélem nem az, hogy hirtelen életre kel a hálószobában és... :S
2010. márc. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!