Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Ha a McDonald's Magyarországon...

Ha a McDonald's Magyarországon is bevezetné a húsmentes vegán hamburgereit, akkor azt kíváncsiságból kipróbálnád?

Figyelt kérdés
A vegán hamburger egy izgalmas opció egy új kipróbálására vagy épp ellenkezőleg? A vegák egyék a vegán hamburgert, míg Te megmaradnál a hagyományos verziónál?

2018. júl. 1. 12:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem próbálnám ki.
2018. júl. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Németországban élek, itt kipróbáltam, finom. Néha szoktam enni. Ami igazán ízlik, az a Subway vega szendvicse, van benne valami “húsmentes húspótló” az nagyon-nagyon tetszik, túrókrémes alapon, hagymaszósszal, valami isteni.
2018. júl. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Vegán vagyok és kipróbálnám legalább egyszer. :)
2018. júl. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
73%
Lehet kipróbálnám... bár azt sose fogom megérteni, hogy húsételekből, minek kell húsmentes verziót csinálni? Pont az a lényege, hogy van benne hús - anélkül, már egy teljesen más étel. A hamburgernek különösen, még a nevében is benne van... Persze lehet, hogy a bableves is finom, bab nélkül... még nem próbáltam.
2018. júl. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Még a McDonald's-ot is elkerülném.
2018. júl. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
55%

4-es: Elég egyszerű a válasz: vegánok és vegetáriánusok miatt készülnek ilyen ételek, akik nem esznek húst.


Ha az is érdekelne, miért akar húspótló dolgot enni az, aki vegán/vegetáriánus. Legtöbbünk etikai okokból lesz utasítja el a húsfogyasztást, általában úgy, hogy gyerekkorunkban/fiatalkorunkban/fiatal felnőtt korunkban azért ettünk húst (én pl dögivel). Hiányoznak az ízek, a textúrák, és néha akár egy mekis hamburger is tud hiányozni. Nem feltétlenül a marhahús íze, hanem úgy egyben az egész.

2018. júl. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az osztrák mekis vega burger nagyon durva, a húst akkor egy hete elhagyó barátom visszavitte, hogy ez tuti nem húsmentes :D
2018. júl. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

vegánként: nem próbálnám ki.


a hús íze nem hiányzik, azt megkapom mindenben: a húsnak a fűszerektől van íze.

a textúrája: számomra mócsing, az főleg nem hiányzik

a húspótló ételekről is van egy véleményem: azért vagyok vegán, hogy gyümölcs állagú gyümölcsöt és zöldség állagú zöldséget ehessek.

az alkoholmentes sört sem értettem sosem.

2018. júl. 8. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
azért az alkohol mentes sör nagyon nem ide tartozik . Vagy te azért iszol sört hogy berughass ?
2018. júl. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ki,kívancsiságból,de ettől független nem tartom a legjobb opciónak a mekit, semmilyen szempontból. Vega vagyok, imadom a vega/vegán burgereket, de sokkal inkább a ,,street food style'' jön be, mint az ilyen gyorséttermi vackok.
2018. aug. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!