Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Nektek milyen márkájú növényi...

Nektek milyen márkájú növényi tejek váltak be a legjobban?

Figyelt kérdés

2018. aug. 27. 23:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
1%
Növényi tej???? Ez olyan mint a fából vaskarika?
2018. aug. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%

A szójatej nem jó a legtöbb,mert van d vitamin és calcium is benne, az meg lerakódik.

A Rizstej ízesített az jó, meg a Zabtej az a legjobb, de amiben nincs semmilyen + vitamin csak azt használom!


De van más megoldás is.

2018. aug. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Penny-sek.
2018. aug. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Kókusztej konzerv dobozos. Felhígítom fele vízzel.
2018. aug. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%

Nekem a ket kedvenc markam az alpro es a joya:)

A rizstejet es a mandulatejet ajanlom, szerintem azok a legjobbak. Foleh ha talalsz izesitett verziot, pl. vanilias rizstejet.

2018. aug. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az alpro sajnos telepakolja kalciummal a legtöbb terméket,csak a natúrba nem tesz,ha jól emlékszem. A yoya - t nem ismerem.
2018. aug. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ami a Sparban van, az 800Ft egy liter, nekem nagyon drága. A Pennyben levő olcsóbb, de az hígabb is, ráadásul cukrozott.

Engem azért tiltottak el a tejtől, mert sok benne a cukor meg a zsír. A rizstejben majdnem ugyanannyi szénhidrát van, úgyhogy az kiesett. Legkevesebb a mandulatejben van. A zabtejben is elég sok a szénhidrát sajnos, pedig az egész finom Maci kávéval. Mostanában a LIDL-ben veszem.

2018. aug. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
A Joya-sok nagyon finomak, a kókusz és a mandula nagy kedvenc. :) De nemrég találtam rá a Müller sajátmárkás rizsitalaira, azok is nagyon bejöttek, és kevesebb, mint 500 Ft-ba kerülnek, ami nagyon jónak számít növényi tej kategóriában. Ma reggel pont vaníliás rizstej ment a kávéba. :)
2018. aug. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%
Miert baj az ha van benne kalcium meg vitamin?🙄🤓
2018. aug. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a zab, mandula, rizstejek nagyon vizesek, kevésbé hasonlít az igazi tejhez.


Leginkább a kesudió, mogyoró, kókusz (csak kókusz) és kendertej ami nagyon jó ízüek.

A szója tejek a legsűrűbbek, de rendszeres fogyasztásuk férfiaknak nem ajánlott, a szója magas ösztrogén tartalma miatt.

2018. aug. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!