Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Mosódió? Vélemények? Többi lent:

Mosódió? Vélemények? Többi lent:

Figyelt kérdés

Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy akik már használtak mosódiót, vagy folyékony mosódió olajat, mi a véleményük?

-kellemes illata van? A drogériákban nem tudom megszámolni őket

-jó az ár/érték aránya?

-használ is valamit, vagy csak "bio cucc"?

Nagyon érdekelne ez a váltás, mennyire éri meg, stb ..

A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!

24/L



2018. dec. 26. 17:53
 1/6 A kérdező kommentje:
*a drogériákban nem tudom megszagolni őket, bocsi a botlásért 😅
2018. dec. 26. 17:55
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én mosódiót használok, főleg mert természetes. Illata nem igazán van, kicsit dióra emlékeztet, de mosás után már annyi sem érződik. Én a ruhák illatosításához mosóparfümöt használok. Pár csepp elég belőle, mondjuk én ecetet rakok az öblítő helyére, és úgy bele pár csepp mosóparfüm.

A mosódió sokáig elég, és környezetbarát. A mosóparfüm is környezetbarát, csak nem ragad bele a ruhák anyagábat, amitől ugye illatos marad a ruha, meg sima selymes. Ár /érték arányban szerintem nagyon megéri. A kisbabám ruháit is így mosom, ezért nem éri a pici bőrét káros anyag.

2018. dec. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, az lemaradt, hogy a férjem munkásnadrágjával is elbánik a mosódió, sőt a baba kakival is :)

A mosódió kb annyiba kerül, mint egy flakon öblítő (kb 8-900,-ft) a mosóparfümöt kb kétszer annyiba 2000,-ft) mint egy flakon öblítő, viszont kb fél évig is elég, vagy tovább. Én mondjuk a porszívóba, vasalóba, felmosóvízbe szinte mindenhova rakok.

2018. dec. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De jó, köszi a választ!
2019. jan. 2. 22:02
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Arra azért vigyázz, hogy a mosódió, ha kiszabaul a kis zacsijából, akkor könnyen megfogja, megbarnítja a fehér ruhákat! Használat után ki kell venni a vászonzsacsiból és megszárítani, mert megbüdösödhet. Mosóparfümöt, kiválót már kapsz a Herbow.hu -n is akár (Nyári eső/kamilla) nálunk a nyerő:)
2019. febr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 csingilingg84 válasza:
100%

Szia! :)

Én folyékony mosódiót használok. Igaz nem mosok túl sűrűn (heti 1x színes/fehér és sötétet - egyedül vagyok), de szerintem megéri. Februárban vettem egy 1,5 literest és múlthéten fogyott el. Elégedett vagyok vele, nincsen különösebb illata, csak a tisztaság érződik. Egyébként is nagyon idegesített a többi mosószer tolakodó szaga. :)

2019. jún. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!