Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Nem tudok enni, mi értek ez...

Nem tudok enni, mi értek ez allat?!

Figyelt kérdés

reggeltől estig nincs étvágyam,nemkívánom az ételt,ha eszek hanyinger jön rám,és allando olyan szorító frcsa érzés vagy a gyomromba mint amikor valaki izgul valamitől,mitől lehet?

Izgulás allat olyat értek mintha valaki félne fellépni vagy beszelni kell valakivel,ilyesmi fajta érzésem van.



2019. jan. 8. 13:22
 1/3 Metionin ***** válasza:
Nekem gyerekkoromban volt ilyen problémám, egyszerűen nem kívántam ételt, nem volt éhségérzetem, ha meg kötelezően enni kellett, állandóan fájt utána a hasam és hányingerem volt. Kiderült hogy nincs elég gyomorsavam és az okozza. Szerintem menj el ezzel háziorvoshoz és kérj beutalót egy vérvételre. Vitamin, vas hiánya is közrejátszhat. Régóta van ez? Stresszes életet élsz amúgy?
2019. jan. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát olyan 1-2 hónapja talan és igen eléggé stresszes napjaim vannak mostanság
2019. jan. 8. 13:41
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd annyiban. Ha a stressztől van ajánlom a valerian fortet, ez gyógynövényes nyugtató. Vegyél be belőle, és ha tudsz enni utána akkor kizártad a savhiányt.
2019. jan. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!