Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Valaki használja/használta a...

Valaki használja/használta a kókuszolajos házi fogkrémet? Mi a tapasztalatai?

Figyelt kérdés

Szeretném kipróbáli hogy csökkentsem a szemetemet csak félek hogy nem tisztitja jól a fogaimat.

Ha jól tudom csak szódabikarbóna és kókuszolaj kell hozzá meg lehet tenni illó olajokat.


2019. márc. 18. 07:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem ajánlom, egyrészt a szódabikarbóna roncsolja a fogzománcot, másrészt a fluorid hiánya szuvasodást fig okozni.


Ha a szemetet akarod csökkenteni gyűjts szelektíven és ne feldolgozott élelmiszereket vegyél!

2019. márc. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A fogrémes tubust nem lehet szelektíven gyűjteni sajnos.


Arra is gondoltam hogy lehet kapni ilyen tablettát fogak tisztítására .Fogpórt kipróbáltam és nekem nem tetszett nem éreztem annyira tisztának a fogaimat.

2019. márc. 18. 08:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a fogpor inkább arra jó hogy ha utazol és nem tudsz fogkremet vinni
2019. márc. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egy időben magamnak kevertem fogkrémet olivaolajból, szódabikarbónából és pár csepp teafaolajból. Nekem nagyon bevált, szép tiszták lettek a fogaim. De szerintem a kókuszzsír is jó erre, csak az 25 fok alatt szilárd, nehezebb összekeverni. Próbáld ki. A fluorid hiányáról annyit, hogy a kisgyerekek számára készült fogkrémekben sincs. Vannak fluoridmentes fogkrémek felnőtteknek is, én most éppen ilyet használok.
2019. márc. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!