Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Mivel járulhatok hozzá ahhoz...

Mivel járulhatok hozzá ahhoz hogy csökkenjen a narancsbőr?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, 168centi, 45 kiló - tehát eléggé sportos, csinos alkat de sajnos a combomon és a fenekemen nem a legsimább a bőr.

Nagyjából 1 hónapja kezdtem el edzeni és az étrendemen is változtatni, ez azt jelenti, hogy kerülöm a fehér lisztet és a hozzáadott cukrokat. Sokkal több zöldséget és gyümölcsöt viszek be és napi 2-2,5 liter vizet iszom. Heti 3-4 alkalommal végzek otthon saját testsúlyos edzéseket, főként ezekre a területekre fókuszálva.

Ugyebár jön a jó idő, előkerülnek a rövid nacik és szoknyák és én pedig kellemetlenül fogom érezni magam ezekben.

Van bármi egyéb amit tehetek még hogy elősegítsem a narancsbőr eltűnését?



2019. ápr. 5. 17:12
 1/5 anonim válasza:
Sok séta, kocogás, kardió edzések, egészséges életmód ahogy írtad, illetve zuhanyzás/fürdés közben jó tesz, ha végigdörzsölöd a problémás területeket fürdőkesztyűvel vagy érdes szivaccsal, ezzel serkentve a vérkeringést, mely feszesíti a bőrt.
2019. ápr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 somlaiistvanne válasza:
próbálj ki olyan terméket, amiben van paprika kivonat. Nekem segített
2019. ápr. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kávézaccal radirozom a combom heti 1x2, nagyon hatásos és feszesít is meg nagyon szép puha lesz a bőröm.
2019. máj. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Létezik rá masszázs, ami segíthet, ha te magad mindent megteszel magadért. Tudok ilyet csinálni, de szívesebben beszélnélek le róla.
2019. máj. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha sokat edzesz rá, akkor elvileg enyhülni fog, szaktársamnak így így ment le a narancs bőre
2019. máj. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!