Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet külföldről cigarettát...

Lehet külföldről cigarettát rendelni Magyarországra?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm hozott nekem hollandiából pár doboz cigit(Marlboro) és azt vettem észre hogy sokkal jobb minőségű mint amit itthon lehet kapni,valahogy sokkal jobb az ízé és nem kapra az ember torkát és még több is van egy dobozban.

Van is egy holland online bolt ahonnan lehet rendelni,ki is szállítják csak azt nem tudom itthon ez legális? Mármint hogy a vámon nem fogják lekapcsolni? EU-n belül ez törvényes?



2019. júl. 24. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Ne is rendelj, merrt egy szál cigi 9 perc 48 másodpercet vesz el az életből!
2019. aug. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De igen is lehet...

Ha valakit érdekel leírom mert én is sokáig agyaltam hogy rendeljek vagy ne.

Találtam egy holland boltot(dutch tobacconist) ahol rengeteg cigit/szivart és kiegészítőket lehet venni.

Cigiből 10 doboz a minimum amit kell rendelni,a szállítás 19 euró.

Árban nyilván drágább 11,50 euró=3700 forint de ebbe 35 szál van (Marlboro Gold XXL)

De cserébe sokkal jobb minőséget kapunk,össze sem lehet hasonlítani a holland cigit a magyarral. Nem is értem itthon miért ilyen szemetet árulnak.

2019. aug. 13. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!