Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen márkájú cigit próbáljak...

Milyen márkájú cigit próbáljak ki elsőre?

Figyelt kérdés
Még sosem próbáltam, szerintetek milyen fajtát lenne érdemes, illetve mit takar az hogy gyengébb? Nektek milyen tapasztalataitok voltak először? Mennyi után lehet megszokni, hogy ne köhögj? A “ne próbáld ki mert rászoksz” kommenteket nem kérem, ismerem magam, van elég akaraterőm bármiről leszokni illetve nem rászokni, pl már 1 éve nem eszek se cukrot se gyümölcsöt se egészségtelen ételt és amikor barátnőkkel megyünk el kajálni sem kértem vagy ettem bele sütibe vagy gyorskajába ugyhogy ha ez megy akkor a cigivel se lesz gond :)

2019. júl. 24. 19:51
 1/8 anonim válasza:
89%
Teljesen más a cigi mint egy süti,erős függőséged lehet akár egy szál cigitől is,aztán elszivsz még egyet,aztán még,és igy tovább,de ha mindenképpen kiakarod próbálni,akkor mentolos szürke Dunhill,Marlboro Silver Blue.
2019. júl. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1#


Te se értesz hozzá, füves hülyeséget meg tudod nyomatni :D

2019. júl. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Piros hosszú Marlborot!
2019. júl. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyengét.
2019. júl. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%

Szia

Először kezdd valami gyengébbel keveset utána egyre erősebbet és többet, leszokni ne is szokj le róla, ha lány vagy és a körülötted lévő csajok is cigiznek az egyáltalán nem szégyen. Meg munkában is ki tudsz jönni cigiszünetre a dohányzó kollégákkal és egy jót beszélgetni cigi közben.

2019. júl. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
91%
2#,milyen fuves hulyeseget? En a rendes sutire gondoltam,es nem hulyeseg,ez igy van,kikell probalni,hogy milyen,es befejezni. En meg nem bantam meg,mert nem csinalom regota,de 1-2 ev utan,majd mikor kohogok tole,es osszeszamolom hogy mennyi penz ment el ra,akkor mashogy fogok ra gondlni. De az eddigi utsonak igaza van,egy tarsasagban jol johet,de amugy semmi ertelme.
2019. júl. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Senki sem lesz fizikai függő egy szál cigitől
2019. júl. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok beleokoskodni, de még csak lebeszélni se róla, de a nikotin ténylegesen függőséget okozó anyag, a süti meg a mekis kaja nem. 15 évesen én is így gondolkodtam, mint te, elképzelni se tudtam, hogy a "buta felnőttek" miért szívják, ha nem akarják, úgyhogy kitaláltam nagy okos fejjel, hogy elkezdek cigizni, aztán majd ha már nem akarom, akkor ugyanígy abbahagyom :) Eleinte még kocadohányosként aputól lopkodtam egyet nagy ritkán, 16 évesen már vettem magamnak és minden nap elszívtam 2-3 szálat, és egyre jobban kívántam, 17 évesen már megvolt a napi fél doboz, de még akkor se vallottam be magamnak, hogy függő vagyok, egyszerűen csak szerettem a füst illatát és a cigi ízét (amúgy tényleg).


18 éves voltam, amikor először kaptam magam azon, hogy egy egész doboz elment egy nap, akkor azt mondtam, most jött el az a pont, hogy abbahagyom - persze minden bajom volt már, úgyhogy nem sikerült. Most 37 vagyok, 3 sikertelen leszokási kísérlettel a hátam mögött... És az a baj, hogy sokszor még ma is nagyon sokszor azt érzem, hogy tulajdonképpen szeretek cigizni - csak most már tudom azt is, hogy reménytelenül függő vagyok. Szóval én mindenképp azt javaslom, annak tudatában kezdj bele, hogy te is rá fogsz szokni, ha ez zavarna téged, akkor inkább ne tedd.


Én amúgy barna szofival kezdtem (aputól) meg időnként hosszú Eve-et lopkodtam egy ismerőstől (azt kifejezetten finom ciginek tartottam, hiába nőies) aztán magamnak az akkor még lényegesen olcsóbb kék szofit vettem, majd Hollandiában átszoktam a sárga Camelre.

2019. aug. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!