Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Liquid keverés, solub kérdés?

Liquid keverés, solub kérdés?

Figyelt kérdés
Sziasztok, gondoltam én is kipróbálom a keverést, mivel a dohánybolti lötyim (havi 5x10ml kb) közel 10E forint, magamnak keverve meg meg ugyan ez a mennyiség kb 1500. Nem vagyok egy nagy ízorgia kedvelő, sima gyümölcsösöket szeretem. Kezdésnek vettem Solub abricot és eper ízeket. Hogy csináljam? Keverjem be őket 5-5%-ba, várjak 2 napot és ha semmi/ gyenge, akkor rakjak hozzá 2%-ot és így tovább? Cigiről szoktam át, elég új a dolog nekem. A készülékem nem egy nagy cucc, Vaporesso drizzle fit, tehát nem azt várom, hogy most beleszívok, és olyan íze legyen, mintha frissen haraptam volna bele, csak azért mégis legyen valami íze értitek. Vype löttyöket szívtam eddig, elég halovány az íze mindnek, pedig a szaguk jó (mármint a gőzének a szobámban).
2019. júl. 26. 17:41
 1/2 anonim válasza:
Youtubon nagyon sok videót lehet tálalni nem egy nagy valami én is tudom hogy kell pedig még soha nem csináltam.
2019. júl. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Solub nem rossz választás.

Minden aromára rá van írva hány %-ba keverd, ahhoz tartsd magad. Ha bekeverted, akkor vársz 5-7 napot és megkóstolod, gyümölcsösöknek elég annyi idő kb.

2019. aug. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!