Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy lehet leszokni a dohányzá...

Hogy lehet leszokni a dohányzásról? Mi az az egy jó megoldás, amit a tanácsadók ajánlani szoktak?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül szeretnék teljesen leszokni, de a napi 1doboz cigit szeretném, valami jobbra lecserélni. Minden szempontból max csak néha szeretnék dohányozni. Mi lehet a legjobb megoldás, vagy az egyetlen?!

2019. júl. 28. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

'Hogy lehet leszokni a dohányzásról? Mi az az egy jó megoldás, amit a tanácsadók ajánlani szoktak?

Nem feltétlenül szeretnék teljesen leszokni,'


Meg el sem kezdted, de mar a kifogasokat, kiskapukat keresed. Dohanyozz csak tovabb, ugyis tul sokan vagyunk mar a Foldon.

2019. júl. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én huzamos ideig 1 dobozzal szívtam. Persze mostanában is van, hogy elmegy ennyi, de csak ha olyan esemény van.

Úgy csináltam, hogy fokozatosan egyre kevesebbet. Meg mindig csinálok magamnak ilyen kis szabályokat, hogy pl. most 2 vagy 3 vagy 4 óráig nem gyújhatok rá. (Általában kibírom)

Jelenleg olyan napi 6-7-ig tudtam lemenni eddig.

2019. júl. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2 ne nevezzuk ezt leszokasnak. Amint megiszol egy sort, kavet, idegesebb vagy kicsit, rogton felmegy a 6-7 szal 15-re. A leszokas azt jelenti, hogy egyaltalan nem dohanyzol.
2019. júl. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Magne b6 és a nyers répa sokat segített nekem illetve vízbe szoktam szelni citromot azt iszom... Semmilyen elvonási tünetem sincs és nem is volt
2019. júl. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy lehet hogy elhatározod magad és többet nem cigizel. Akiket ismerek és csökkenteni próbálták azoknál általában egy "hullámzás" alakult ki
2019. júl. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Motiváció nélkül nem lehet leszokni.Olyan nincs,hogy mérsékeled,így csak rosszabb lesz. Allen Carr könyvét tudom ajánlani,szükség szerint Champix tablettával kombinálva.
2019. júl. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sportolsz valamit és kitartasz a döntésed mellett.
2019. júl. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell rákészülni, nagy elhatározásokat fogadalmakat tenni, nem kell hozzád közelállóknak bejelenteni,stb.Végy meg 2 - 3 csomagot kedvenc cigidből, mindeniket nyisd ki, és legyen állandóan nálad.Újabb cigit NE végy , a sajátodból ne gyujts rá,mástól ne fogadj el,( mert neked is van )a megkezdett csomagokat rendre elkínálgatod,( és akkor se gyújts rá ). Max 2 hét után el is felejted,hogy valaha cigiztél. Sok sikert,jelezz vissza, ha bevált a módszer .
2019. szept. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!