Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Rosszullét a cigitől?

Rosszullét a cigitől?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Barátnőm 6éve dohányzik,napi egy dobozzal elszív.Pár napja arra panaszkodik,ha délelőtt gyújt rá akkor rosszul érzi magát.Felmegy a vérnyomása,pulzusa.140/90 p;113 Szédul,csikarni kezd a hasa stb....Úgy fogalmaz délelőtt kívánja a cigit,de ha bele szív egyszeruen nem kívánja.PS dohányt szívja,tölti.Valakinel volt hasonló tapasztalata ??

2019. aug. 2. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok a család bővüléséhez, kezdjétek el a babaholmikat vásárolni!
2019. aug. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem terhes,ez tuti fix.
2019. aug. 2. 12:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Ó, dehogynem
2019. aug. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én is megkérdeztem ezt tőle azt mondta,hogy nem az.Van egy 9hnapos kislánya,ő nem azba fajta nő,aki sorra szuli a gyerekeket.NEM TERHES.

Te dohányzol,vagy dohányoztál kedves válaszadó ???

2019. aug. 2. 12:44
 5/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez lehet sok mindentől, akár egy gyomorrontás vagy valami lappangó vírus miatt is. Még azt próbálja meg, hogy iszik valamit előtte, mert a bagó kiszárítja a nyálkahártyát és amiatt is lehet rosszul,inkább ez lehet az oka.
2019. aug. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ypszilon1980: írok privátba
2019. aug. 2. 14:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó alkalom a leszokásra...
2019. aug. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, az semmiképp nem jó, hogy ennyit cigizik tényleg.. Tudom nehéz, de le kellene állnia fokozatosan. Amúgy valaki itt már jól írta előttem,lehet lappangó betegség. Én pl. mára megfáztam valami vírust kaphattam össze hát ne tudd meg már tegnap nagyon rosszul voltam, kalapált előadásokon a szívem.. A szervezet küzd és bepörög. De reggel akár dehidratáltság is lehet, 2 pohár vízzel nyissa a reggelt! De tényleg a cigi ezen csak ront, szóval mellőzze minél gyorsabban.
2019. szept. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!