Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet úgy dohányozni, hogy...

Lehet úgy dohányozni, hogy nem szokok rá?

Figyelt kérdés

Kb április óta cigizek, nem minden nap, de ha társaságban vagyok, akkor 5-6-7 szálat elszívok. Bulikban sokkal többet. Mindenesetre nem vagyok rászokva, nem érzem szükségét, hogy rágyújtsak, csak nem tudom.. Mindegyik haverom csinálja, és akkor már én is, illetve tényleg jó érzés. De mondom, kibírok bármennyit nélküle, ha azt mondják hogy akkor most két hónapig nem, akkor megvonom a vállam, és nem. És ez nem kamu:D

Szóval, az a kérdésem, hogy lehetséges-e ez így. Hogy dohányzom, de mégsem vagyok függő. Szerintetek?



2019. aug. 13. 03:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet hogy kb 15 éves vagy, és amit csinálsz az nagy jóindulattal nevezhető dohányzásnak, elég komolytalan.

Egy idő után kialakul a fizikai függőség, de ahhoz rendszeresen kell dohányozni, jópár hónapon keresztül.

A te esetedben erről egyelőre nincs szó.

2019. aug. 13. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Éveken keresztül sokkal többet szívtam naponta, de sosem szoktam rá. Van, aki nem tud hozzászokni. Decemberben letettem végleg úgy, hogy másnaptól semmi bajom nem volt, nem hiányzott, azóta nem is kívánom.
2019. aug. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek sikerül, van akinek nem.
2019. aug. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyan ilyen vagyok én is, volt hogy napi szinten elszívtam 1 dobozzal aztán utána évekig semmi mert egyszerűen ráuntam. És soha nem remegtem hogy kell hanem egyszerűen letettem és elfelejtetem.
2019. aug. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megsúgom hogy az egy legenda hogy minden dohányos nikotinfüggő.

Navyon kevés ilyen van, a legtöbbnek a cigiben az aktus az amit élveznek.

2019. aug. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!