Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 12 éves koromban kezdtem...

12 éves koromban kezdtem dohányozni. Milyen hatással lehetett ez a szervezetemre?

Figyelt kérdés

Próbáltam tartani magam ahhoz, hogy csak társaságban dohányzom. Néha sikerült csak... voltak időszakok, amikor egyedül is rágyújtottam. 22 éves koromban végül leszoktam.

Voltak olyan napok amikor nem gyújtottam rá. Szerintem a 10 év dohányzás alatt napi átlagra 5-6 szál jött ki.

Őszintén megmondom, hogy nem éreztem a dohányzás káros hatásait. Max azt, hogy büdös és drága volt :D 1 év cigi nélkül és változást nem vettem észre.

A szervezetem feltudja dolgozni ezt a rengeteg káros anyagot? Sose leszek olyan mintha rá se gyújtottam volna?


2019. szept. 8. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Utánanéztem. Miután elszíttad az utolsó cigarettát, 15 esztendőnek kell eltelnie ahhoz, hogy visszaálljon a szervezeted a dohányzás előtti állapotra.
2019. szept. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
Szerintem ezen már kár gondolkodni. Megtörtént, ez van. Inkább azon dolgozz, hogy vissza ne szokj!
2019. szept. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!