Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Bad trip lehetett? Meddig tart?

Bad trip lehetett? Meddig tart?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tegnap a haverokkal beszivtunk, de nagyon rossz volt, szedultem, folyton hulyesegekre gondoltam nagyon vert a szivem, azthittem ha kialszom magam jobb lesz. Na aludtam és nem lett jobb, Mar nem remegek, nem kepzelodok, de az agyam egyfolytaban jar, nemtudok koncentralni. Ez még a trip Lehet vagy mi a bajom? Nem vagyok nagy fuves
2019. szept. 13. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha szerencsés vagy, akkor pár nap alatt elmúlik. Ha nem vagy szerencsés, akkor évekig megmarad, mint a Fapofa című filmben Mathew Perrynek.
2019. szept. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Úristen első, ne mondj neki hülyeségeket, mert csak beparáztatod...Nem fog megmaradni. Nagyon maximum pár nap alatt el fog múlni ez az érzés, nyugi. Amúgy meg kicsit berosszultál..legközelebb ha már érzed, hogy elég, akkor elég :D De ne félj tőle, mert ha erre gondolsz, akkor megint be fogsz rosszulni. Akkor inkább hagyd a fenébe, ha nem élvezed, ne tépj, ennyi. :)
2019. szept. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
1. vagyok, nem mondok hülyeségeket. Kedves 2. foglalkoztál drogosokkal? Ismered az elhúzódó tünetek lefolyását? Mert én igen.
2019. szept. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A másodiknak igaza van! Pihenjél igyál sok vizet és elmulik! Kicsit erősebb volt a jóság, ennyi.
2019. szept. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2,4 koszonom szepen nektek.!
2019. szept. 13. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!