Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lányok, tudtok jó, csajos...

Lányok, tudtok jó, csajos ecigiket ajánlani?

Figyelt kérdés

2019. szept. 16. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Istick Pico 75w, pink vagy fehér színben modnak. Tanknak mi kéne? MTL/DL? Ha Dl akkor kevés lesz az, 2 akksi kell, de nyugalom! Minden ecigiből lehet csajosat csinálni csak matrica kell hozzá.

Ha MTL és porlasztós tudom ajánlani a Nautilus S-t az van csajos színben is, ha DL és porlasztós, akkor meg TFV család, esetleg ha a felújítható érdekel, akkor abból hihetetlen választék van.

Beépített akksis kéne vagy külső akksis? Cső vagy boxmod?

2019. szept. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Aksi típusa nekem mindegy, de boxmod kéne, DL felé hajlok
2019. szept. 17. 13:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha DL és boxmod, akkor Ikuu i200-at javaslok, abból rengeteg szín van, hátha tetszeni fog valamelyik, ez beèpített akksis, esetleg Luxe Nano ez is elég csajos, ha nem zárkózol el a külső akksitól, amihez külön töltő szüksége(, mert modban soha nem töltünk akksit), akkor talán Vaporesso Luxe S kitet javaslok, esetleg Vaporesso Gen kitet, vagy Revengert.
2019. szept. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
mennyivel macerásabb a külső töltős? illetve mennyivel drágább, és miért jobb/rosszabb?
2019. szept. 17. 20:15
 5/10 anonim ***** válasza:
A beépített aksis készülék esetén ha az akku tönkremegy, akkor az egész készüléket/mod-ot (tank kivételével) dobhatod a kukába, újat kell venni. A cserélhető akksis esetén ha az akku megy tönkre, akkor veszel helyette másikat, de a készülék és a tank is marad a régi. Számomra egyetlen hátránya, hogy dupla szett akksi kell hozzá (ezért nyilván picit drágább), mert ha csak egy db akku van, és lemerül, amíg fel nem töltöd, nem tudod használni a készüléket. Plusz kell hozzá akkutöltő, ami legolcsóbb is kb. 2500 ft-nál kezdődik... De az eleaf istick vagy revenger készülékek elég jók, sok videót találsz a neten is akár magyarul is, nézz meg párat vásárlás előtt.
2019. szept. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#3 mennyire gyakori az aksi meghibásodása (akár a beépítettnél, akár a cserélhetősnél)?

Dupla szett aksi akkor is muszáj, ha csak napi 10 percet használnám az ecigit? Annyira azért nem vagyok függő, hogy ne bírnám ki akár 1-2 napig is ezek nélkül :D

Illetve, árban mennyi alatt nem érdemes vásárolni? (nem a magyar boltokat nézve, hanem átlag árakat)

2019. szept. 19. 17:47
 7/10 anonim ***** válasza:

Azt nem értem hogy csajos ecigit keresel kezdő ecigisként, de neked már DL kell... MIÉRT??? én olyan kezdőt még nem láttam aki élvezte volna azt hogy rántja le a liter gőzt egyenesen a tüdejébe... ízélmény is kevésbé erős mintha a szádból szívod tüdőre...

szerintem ti vagy nem tudjátok, hogy mit is jelent igazából a DL vagy nemtom, hogy miért akarna egy lány, akinek az a fontos hogy csajos legyen az ecigi, úgy kezdeni ecigizni, hogy egyből tüdőre vereti izomból

2019. szept. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Annak meg különösen semmi értelme, hogy azért ruházz be 20ezrekért valamire, hogy napi 10 percet használd...

te teljesen el vagy szerintem tájolva. divatból nem kell ecigit venni.

2019. szept. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#7/#8 nekem a minél nagyobb gőz kell, a sima cigiben is csak a füst tetszett.

Próbáltam ismerőseim ecigijét, DL-t és MTL-t is, a DL jobban bejött... eddig még nem volt saját ecigim, ezért szerettem volna egyből ilyet venni. Nem látom annak értelmét, hogy egy ilyen AIO 5000 Ft-os gagyit vegyek amitől csak elmegy a kedvem az egésztől, és ha úgy is megvenném később a nagyobbat, akkor miért ne lehetne már az első készülékem olyan, amit több évig is használhatok? Vagy csak az vehetne DL-t aki napi 250x szívja?

Nem divatból szeretném, csakis magam miatt... senki más még csak nem is tudna róla, hogy van ilyenem

2019. szept. 21. 15:27
 10/10 anonim válasza:

én ebbe az ecigibe vagyok szerelmes <3

én mtl-esen használom, de DL-esen is nagyon jó az ismerőseim visszajelzése alapján

[link]

2019. nov. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!