Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Trafikokban lehet venni e-cigit?

Trafikokban lehet venni e-cigit?

Figyelt kérdés
Ha igen mennyiért?

2019. szept. 17. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, de nem érdemes. Szakèrtelem 0 és rohadt drága is, maximum annyiban jó, hogy kapsz garanciàt, de például, ha Franciàból rendelsz is kapsz, szóval nem, nem éri meg.
2019. szept. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mennyi lehet a legolcsóbb? Netem semmit sem találtam,te esetleg tudsz rola valamit?
2019. szept. 17. 20:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet.


Bár múltkor is leírtam, hogy lehet, mégis nullára pontoztak.

Így most azt írom:


TALÁN!

2019. szept. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2-3eve vett egy haverom talan 1600-ert, meg mindig lehet?
2019. szept. 17. 20:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagy trafikba kell menni, és biztos hogy lesznek podok meg AIO-k, meg ilyen starter kitek, de mondom nem éri meg!

1600-èrt meg nem hiszem, hogy valódi ecigit vett, max valami porlasztót vagy azt a szar bliszteres pàlcikàt, vagy ahhoz tartozó patront. A bliszteres pàlcikàt nem ajánlom, mert azt 2 slukk után le fogod tenni, hogy "ez szar" és szívod majd tovább a rendes cigit. Ha starter kit kell, akkor podot vegyél, Juul általában mindig van. Egyébként a bliszteres kínai szarokról van fent videó is, hogy például nem megfelelő a töltőjük, túltöltődhetnek, kigyulladhatnak, nem megfelelő az akkumulàtorok csak szivaccsal van kitömve a "mod" rész, stb.

2019. szept. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

1600? hát azért max Ce4 meg hasonló olcsó kínai ceruzákat, amitől az életkedved is elmegy ha beleszívsz..olcsó húsnak híg a leve.

Valami értelmesebb kezdő készletet nézz, vagy podot csak ne dohányboltban. Ahogy előttem is írták ott a szakértelem 0 környéken van, meg nekik eladó minden!

2019. szept. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!