Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nikotinos alaplé rendelését...

Nikotinos alaplé rendelését vámolják?

Figyelt kérdés

Nemrég olvastam egy facebook csoportban,hogy 5ft/ml vám van a nikotinos liquidekre.

Ez igaz lehet?Tapasztalatok?



2019. szept. 19. 23:47
 1/5 wagnerur1 ***** válasza:
100%

A jelenleg érvényes szabályok szerint nem is hozhat be senki ilyet. Elvileg nem is rendelhetsz ilyet magyarországi címre.

Természetesen az elmélet és a gyakorlat mutat eltérést, de ha nem kapod meg, ne csodálkozz.

2019. szept. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 wagnerur1 ***** válasza:
100%
Hja, Ezen kívül jövedékiadó-köteles minden ilyen lötty. Az ilyen termékek behozatala külön szabályozás alá esik. Ha megfogják, nem kapod meg és rossz esetben még némi ejnye-bejnye is jár érte, meg kicsit rá is kell fizetni talán.
2019. szept. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem.Akkor még érdekelne,hogy aki e-cigizik,az hogyan szerzi be a nikotinos alaplevét?
2019. szept. 20. 08:46
 4/5 wagnerur1 ***** válasza:
Párkányból hozza be egy haverom. Ez sem legális teljesen, vagy kicsit sem az, de jelenleg egy járható út.
2019. szept. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szakboltból veszem a nikotint(10 milis kiszerelès, de van 30 milis is), de ők is pult alól adják.

Vagy rendelni szoktam Franciàból nikotinsót és azt rakom bele.

2019. szept. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!