Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van aki asztmas es dohanyzik?

Van aki asztmas es dohanyzik?

Figyelt kérdés
Sziasztok, en asztmas vagyok 5eve dohanyzom, most probalom letenni, nemtudom h van e koze ,de reggelente alig kapok levegot bekell fujnom h kapjak, igaz a porra is rettentoen allergias vagyok, az itthon is es a munkahelyemen is megtalalhato.(hiaba takaritok,masnapra ugyanaz) ,egesznap kb valadekot kohogok fel ,azt szeretnem kerdeznni van akk hasonloan van,vagy arra is kivancsi lennek ,hogy kinek milyen tunetei vannak?! Naponta atlagba 15szalat szivtam.Esetleg ki mit hasznal az asztmara?! Koszonom elore is.
2019. szept. 26. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Rokonom lett asztmás és ő is porallergiás is, cigit azonnal letette.

Sópipát vett és esténként negyed órát sópipázik, valamint hónapokig szigorú diétát tartott, tejet, tejterméket elhagyta, cukrot is, és fehér lisztet is, teljes kiörlésű tönköly kenyeret evett csak pirítva, leginkább zöldféléket, gabonákat evett. Pár hónap után abbahagyhatta azt a befújós cuccot, csak a sópipa maradt és a táplálkozásra azóta is odafigyel.

2019. szept. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Huu ezt nemis tudtam ,hogy a taplalkozas is kozre jatszik😳
2019. szept. 26. 13:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig igen, neki sokat segített, hogy áttért más táplálkozásra, ez az allergiánál is bevált, és sokszor az asztma is allergia miatt jön elő.
2019. szept. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én régebben voltam asztmás, és pár évvel ezelőttig légúti allergiám is volt. Amióta nem fogyasztok tejtermékeket és egészségesebben táplálkozom, nincsenek allergiás tüneteim. A dohányzáshoz az én esetemben nem sok köze lehetett, mert amikor évekig nem dohányoztam, de sok tejterméket fogyasztottam, akkor is előjött az asztmám és az allergiám, most pedig éppen dohányzom, és nincs ilyen jellegű bajom.

Ettől függetlenül érdemes leszokni, és is szeretnék.

2019. szept. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!