Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az e-cigi tényleg majd olyan...

Az e-cigi tényleg majd olyan káros mint a rendes cigi?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, nem vagyok jártas az e-cigi témában, csak a netről tájékozódtam.

Szóval az igaz, hogy az e-cigi is sokkal károsabb mint amilyennek mondják? Olyat olvastam hogy a tüdőnek nem jó az a meleg gőz, sokaknak fáj a gyomra is az e-cigitől.

Illetve a liquid olyan anyagokat tartalmaz, amik nagyon károsak. Igaz lehet?



2019. szept. 26. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
A cigarettagyártók szerint biztos. Az biztos, hogy nem egészséges, de ki akar örökké élni 😃
2019. szept. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Az e-cigiből nem jön ki más, mint gőz, tehát hülyeség az állítás. Eleve semennyi kátrányt nem tartalmaz, hogy lehetne már ugyanolyan káros, mint a rendes cigi?
2019. szept. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
(majdnem ugyanolyan káros)
2019. szept. 26. 15:33
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem károsabb mivel nincs benne kátrány az tény hogy az ecigi se a világ legegészségesebb dolga de szerintem sokkal jobb ha valaki azt szívja nem lesz fekete tőle a tüdőd, gondolj bele miért mondják hogy az ecigi károsabb? :D azért hogy a dohánygyárak ne menjenek csődbe
2019. szept. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
43%
Persze, szerinted az egeszségés, hogy mindenféle vaniliás meg stb. lónyál aroma amit igazándiból a parfüm iparba használnak az a tüdődbe kerül. Egyik se egészséges, az biztos, hogy melyik az egésztelenebb az kérdéses, majd 10 év múlva megtudjuk, hogy milyen betegségek jönnek elő az e-cigiseknél, és akkor össze tudjuk hasonlítani a kettőt.
2019. szept. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyik se egészséges
2019. szept. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!