Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen vape-et ajánlotok?...

Milyen vape-et ajánlotok? (elektromos cigit)

Figyelt kérdés

18F vagyok és az a helyzet hogy kedvem támadt ehhez a vape-hez.. Nem akarok rászokni csak időnként kicsit füstölögni..

Cigizni is cigiztem már pár hétig aztán leraktam szóval engem nem fognak meg az ilyen dolgok...


Vape választásban szeretnék tanácsot kérni

Minnél nagyobb gőz jöjjön ki belőle(Ehhez lenne egy kérdésem is, attól függ hogy mekkora gőz jön ki, hogy mekkora wattos a vape?)

És lehetőleg minnél kisebb.


Illetve azt szeretném még kérdezni hogy tudtok e ajánlani TELJESEN nikotin mentes likvidet?


Előre is köszi



2019. szept. 28. 00:36
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

16 éves fiú vagyok, 2 éve vapezem. Nem cigizem, büdős lesz tőle a szám, konkrétan utálom a cigit.

Jöhet a lepontozás :)

Nikotinmentes, propylen glycerolos liquidet érdemes venni, nem nagyon káros az egészségre.

A gőz a vape teljesítményképességétől függ. Nekem jelenleg 30 watt-os, 1100 mili amperos vape-m van. Annyi gőz jön belőle, hogy csak na. A 15 watt-os vapet nem érdemes megvenni, csak pénz kidobás. Mindenképp 30 watt felett.

2019. szept. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. [link]

Ilyet érdemes venni, ez szerb oldal mert Szerbiában élek de magyarban is tuti van ilyen.

2019. szept. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszo szepen!
2019. szept. 29. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!