Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A fiatalok többsége miért...

A fiatalok többsége miért cigizik vagy legalábbis buli cigizik?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon sok cigiző fiatalt látok. Buliba főleg. Ez a büdös egészségtelen valami ennyire divat lenne még? Tényleg olyan jó érzés? Vagy minek csinálják....
2019. szept. 30. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
A társadalmi megvetés miatt. Mert ez a menő. Ahogyan egy buliba sem mehetsz el úgy, hogy nem iszol. Ha pedig nem iszol, elkezdenek piszkálni, hogy miért nem iszol. Aztán megmagyarázod, hogy miért nem iszol. De hát az hülyeség, na igyál! Nem. Na jó, hagyjuk, ez nem normális.
2019. szept. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De úgy tudom cigire könnyebb rászokni mint piára
2019. szept. 30. 21:02
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
xD én nem iszok bulikba és nem szólnak meg érte ;) mert jó a baráti köröm. Néha viszont dohányzom de ez egy hónapban 5 szál cigit jelent és nem azért mert menő hanem mert kicsit megszédít , mivel én nem vagyok hozzászokva rám így hat és ez jó érzés. És magamtól próbáltam ki nem erőltették rám vagy ilyenek. Aki meg nem tudja visszautasítani az így járt. Érdekes engem suliban is megkínáltak és visszautasítottam és nem lett belőle semmi.
2019. szept. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Röviden azért mert divat az önpusztító életmód.
2019. okt. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én azért dohányzom, mert rászoktam. Szó sincs menozesrol.

16/F

2019. okt. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Menő. Társadalmi elvárás. Míg te ott vagy egyedül, addig ők együtt cigiznek és közelebb kerülnek egymáshoz, míg te magányos farkasnak érezheted magad.

Amúgy elvileg nyugtató hatása van.

2019. okt. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Nincs nyugtató hatása, serkenti a szívverést.

Azért nyugtat, mert függo vagy, és végre megkapod az adagod. Illetve még azért hihetik, hogy nyugtat, mert én pl. dohányzás közben tudok a saját gondolataimmal foglalkozni.

2019. okt. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért amiért pl 10 évvel ezelőtt is dohányoztak, és fognak is majd.

Mert úgy döntöttek. Aki akar, le fog szokni. Aki nem, az az ő problémája.Ezen olyan baromság fentakadni, eleve nem értem miért gondolkodik el valaki azon mások miért cigiznek. Nincs hozzá közöd, egyáltalán. Ameddig kijelölt helyen teszi és nem dobálja össze-vissza a csikket még beszólni sincs miért. Buliban meg pláne, azért mert buli és kész. Van aki csak olyankor cigizik, abba pedig nem hinném hogy belehalna.

Divat? Nem hiszem.

Mindenki ezt mondja, "mert jaj, hát csak divat, meg erőltetik", nem tudom, én sose tapasztaltam. Sőt több atrocitás éri mostanság a dohányzókat, pláne ha fiatalok, mint azokat akik nem bagóznak (véleményem szerint).

Mert ők tuti idióták és akkor már biztos szekálják a jókat, (mert ugye csak az ilyen agyhalott fiatalok szoktak cigizni, persze) a magatartásuk is tuti sz@r, meg biztos piálnak is, büdösek meg igénytelenek és nem lesz belőlük semmi mert naplopók. Azt pedig tapsoljuk meg aki sose gyújtott még rá SŐT még egy sört se ivott még meg!

A miértet keresnek meg felesleges. Meg amúgy azt se értem miért érdekel ez bárkit is...

2019. okt. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Terhes nők is cigiznek sajnos ...
2019. okt. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!