Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohanyzasrol leszokottak,...

Dohanyzasrol leszokottak, milyen pozitiv valtozasok alltak be nalatok egeszsegugyileg?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanra, hogy jobb lett az etvagyatok, jobban ereztetek a szagokat vagy tisztabb lett a borotok stb. Kivancsian varom a valaszokat.

2019. okt. 11. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Tovább bírom lihegés nélkül. A cigifüst iszonyú büdös, meg a cigizők ruhája is. Elgondolkodtató, hogy én is ilyen büdös voltam. A csokinak sokkal jobb íze van azóta.
2019. okt. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
96%
Jobban érzed a szagokat, akkor tűnik fel hogy a cigi mennyire büdös, meg hogy úgy általában mennyire büdösek az emberek, talán jobb is ha cigizel.
2019. okt. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Két barátom abba hagyta. Jobban kaptak levegőt az elején, jobban érezték az illatokat, a cigiző ember bűzét. Viszont egy év alatt mind ketten 30 kiló körül szedtek fel. Mostanra megint nincs még annyi levegő sem, mint mikor cigiztek.
2019. okt. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindennek más az íze és legalább érzi az ember. Addig szinte semmit nem éreztem, pedig azt hittem hogy érzem.

Nem vagyok büdös, nem köhögök, nem köpködom a slejmet.

A pénzről meg mindenki tudja hogy mennyibe kerül és aztán mennyi marad meg.

Napi 1000 ft. Egy év alatt 365000 ft marad meg.

De én már a végén 2 dobozzal szívtam naponta, lehet számolni!!!

2019. okt. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!