Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Első füvezés élmények? Miért...

Első füvezés élmények? Miért reagáltam így rá?

Figyelt kérdés
Nem rég próbáltam ki és aaaa szóval nagyon éhes voltam kiszáradt a szám és nagyon nagyon gyorsan vert a szívem . Aztán meg nagyon lassan . Zsibadt mindenem aztán meg jött a minden nevetés de az hamar el múlt inkább ez a gyors szívverés volt nagyon sokszor még ilyen furcsa érzések nm tudom le írni ... 2 szívtam nm sokat mert ez volt az első alkalom . Többen voltunk és én ilyen komoly voltam inkább úgy szedelegtem nagyon sok időnek tűnt de kb 15 perc volt . A többiek meg annyira sokáig be voltak tépve és ugyan annyit szivtunk. Nekem miért múlt el hamarabb ?
2019. okt. 13. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem mindenki reagál rá ugyanúgy, a helyedben nem eröltetném a füvet, én is hasonló okok miatt hagytam abba, de a végén már pánikrohamot okozott.
2019. okt. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
Mert még gyakorlatlan vagy. Holnap majd többet szívsz, majd még többet.És majd úgy jársz, mint a Toldi lova, hogy beledöglesz, mire rendesen beszívsz.
2019. okt. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Néha bizonyos előfordul, hogy nem a "nevetős rasztafaris" élményt váltja ki az emberből, hanem a pánikrohamos élményt.
2019. okt. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is párszor kipróbáltam, még akár különböző formátumban is (cigi, bong, ehetős). Első alkalommal kihánytam a belemet tőle (szó szerint, mert még fél órán keresztül öklendeztem miután minden feljött... mértem az időt.)

Második alkalommal csak szédültem tőle. Harmadik alkalommal elkapott egy köhögő roham és rosszul lettem. Ezen a ponton mondtam, hogy kössz, de nem kell több.

Nem mindenkire ugyanúgy hat a dolog, és hát van akire nem jól. Én is azt mondom, hogy ne erőltesd.

2019. okt. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az alapvető probléma, hogy az itthon mindenki találomra tud csak füvet szerezni, sem a fajtáról sem a hatóanyagról nincs biztosíték. Fagyiból is van porból kevert vízízű, meg minőségi alapanyagokból készült főzött.
2019. okt. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!