Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen tankot vegyek az...

Milyen tankot vegyek az e-cigimhez?

Figyelt kérdés
Teljesen új dolog nekem az elektromos dohányzás, és vettem egy vaporesso swag modot, amihez nem járt tank. Nézegettem dolgokat, de nem igazán értettem semmit, csak annyit tudok, hogy nagyjából 23,5-es a legnagyobb amit rá lehet tenni, és hogy a mód 510-es csatlakozással és 80w-os teljesítménnyel rendelkezik. Köszönöm a segítséget!

#dohányzás #tank #e-cigaretta #Vaporesso #swag mod #elektromos dohányzás
2019. okt. 16. 17:06
 1/4 totesq ***** válasza:
Olyan tankot vegyél ami még a megyéből is kilövi azt a szart. Felejtsd el a cigit, jobban jársz.
2019. okt. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne hallgass az elsőre, valószínűleg soha életében nem dohányzott. Én és még rengeteg ismerősöm ezzel szoktunk le, és valaki ezelőtt napi 2 doboz piros Marlborot szívott, szóval akinek "szar" volt, annak oka van: 1. Soha nem dohányzott, így amikor az elektromosba is beleszívott félòràs köhögèsi rohamot kapott.

2. Ugyan dohányzott, de egy CE4-es kis szarral kezdte, így félnap után eldobra, hogy "ah, ez szar".

3. Vett egy kőkemény DL szettet 12-es nikotinnal amit nem bírt megszokni és fulldoklott tőle.

4. MTL-t vett, de még abban is sok/kevés volt a nikotin, és ezért fulldoklott.

5. Szar bolti liquidet szívott, aminek a minősége 0.

Válasz a kérdésedre: Mivel ez egy egy akksis kis szett, így MTL tank kell rá, mert DL tankkal borzasztòan fog merülni. Nagyobb tankot is ratehetsz, csak le fog lógni egy kicsit. Az MTL tankok kicsik, ajánlom például a Nautilus S tankot, ha porlasztósra vágysz, de akármelyiket választhatod, mert egyik sem egy hatalmas dolog.

2019. okt. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utolsót kiegészíteném azzal, hogy a DL takokkal is működik, csak nem kell 20-25wattnál jobban hajtani, és nem kell 0,4ohm alatti porlasztó.

Szóval ha tudod hogy DL vagy MTL használnád, akkor egyik sem akadály.

2019. okt. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

T34-est. :)

Ne haragudj kérdező, nem bírtam ki.

2019. okt. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!