Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van itt olyan, aki mentális...

Van itt olyan, aki mentális problémák miatt hagyta ott az egyetemet?

Figyelt kérdés
Milyen mentális probléma áll/állt fent és miben akadályozott a tanulmányaiddal kapcsolatban? Mihez kezdtél utána? Megbántad?

2019. okt. 18. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
A dohányzás!
2019. okt. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem stimmel a kategória
2019. okt. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11%
hát mivel ez a dohányzás kategória, igen nagy függőséged van ami tényleg probléma, de neked megéri? tanulásra már nincs pénzed, nem a tandíjat fizeted hanem a cigit, a jövőben a gyerekeid mit fognak enni?
2019. okt. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Most a kategóriától eltekintve, megpróbálok válaszolni.


Nekem egy idegrendszeri kimerültség miatt alakult úgy, hogy nem tudom folytatni mert egyszerűen hiába próbálok tanulni, nem megy és emberek között sincs kedvem lenni. Gyakori nálam a kimerültség(lelki), koncentrációzavar, fajfájás, rosszullét. Az első félévem, és teljesen tanácstalan vagyok, hogy mi legyen tovább.

2019. nov. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én kezeletlen borderline-os voltam.félrediagnosztizáltak és mióta terápiázok, gyógyszert szedek sokkal jobb...úgyhogy én idén újra jelentkezem,csak olyan szakra ami közelebb áll hozzám...kezeltesd magad,tegyél magadért és menni fog.(én megbántam 1000x h nem kértem máshol segítséget)
2019. nov. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Például én. Még az egyetem gondolatától is kirázott a hideg. Inkább tanultam egy szakmát, amiben örömömet lelem. Sajnos a magyar felsőoktatás egy droidképző, az arrogáns, tiszteletre egyáltalán nem méltó oktatókkal, ezzel lehet vitatkozni, de akkor is tény. Ja, bár nem minden a pénz, de már most, 3 éves tapasztalattal annyit keresek, amiről ezek az arrogáns buzernyákok csak álmodozhatnának.
2023. jan. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a melót, konkrétan már néhány munkatársam is mondta, hogy ő nem bírná amit velem csinálnak, bár a legdurvább szakmai vizsgám is szórakozás volt amit számon kértek rajtam és egyre többet, egyre kevesebb fizu, egyre több munkanap, már a végén gyomorgörcs és szorító mellkasi fájdalom volt rajtam még akkor is ha hétvégén matt részegre ittam magam, a vége fele már azt se viseltem el ha valaki hozzám szól, mert már azt vártam, na mi az én hibám megint, meg a véresre harapott száj és ujjvégek se a legegészségesebb dolgok, az ez előtti melómba vissza mertem pofázni, de ezeknek már azt se mertem.
2023. jan. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!