Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha 2x probaltam a cigit az...

Ha 2x probaltam a cigit az kimutathato tudoszuron?

Figyelt kérdés
Marmint 2x probaltam es talan ossz vissz 5-6szor szivtam slukkot de talan 3-4x tudoztem le
2019. okt. 21. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Úgyhogy most megtudják a szüleid, és nagyon ki fogsz ám kapni. Lesz dá-dá!
2019. okt. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Viccen kivul
2019. okt. 21. 20:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Viccen kívül, nem.
2019. okt. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

nem, de ez olyan van aki 100 évesen napi 2 doboz cigit szív 10 éves kora óta és még él, van olyan aki nem cigizett soha de 20 évesen meghalt tüdőrákba, de sokaknak (még magas iQ és Eq szintű emberek sem értik meg) de az esélyt növeli, meg uyge itt közre játszik hogy hogy reagál rá a szervezeted.

Valakinek azt sem tudod mondani, hogyha a családodba átlagosan 60 év alatt halnak az emberek akkor esélyes hogy te is 60 alatt halsz, persze itt jönnek a kifogások xy rokonamat lelőtték, akkor engem is lefognak, engem is el fog ütni a kocsi.. mindig el lehet bújni.

Szóval a válaszom az, ha napi 2 doboz cigit szívsz akkor is lehet tisztább a tüdőd mint aki tényleg friss levegőt szív.

2019. okt. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. okt. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!