Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányzás kihatással van a...

A dohányzás kihatással van a szemre?

Figyelt kérdés

Én nem dohányzom, csak egy oldal feldobta a témát, és kíváncsivá tett.

Szóval: A cigizés kihatással van a szemünkre, ha 3-4 nap alatt megy el egy doboz?(tehát nem láncdohányos esetében)



2019. okt. 25. 07:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 15 évesen kezdett romlani a szemem, es 19 éves koromban kezdtem el dohányozni. Semmi köze nem volt a látásromlásomhoz, szimplán túl sokat bámultam a képernyőt.
2019. okt. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Anno egy előadasban arrol beszelt az orvos, hogy egy slukknak mennyire karos hatasa van. Szűkíti az ereket, mivel a szemet hajszalerek veszik körül így igen karos hatasa van a szemre nézve.
2019. okt. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. okt. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

láncdohányzás az ha egymás után több szálat szívsz, szóval elég 1 nap 2-t elszívni láncdohányzás, ha 20 / nap, de nem egyszerre szívod akkor az nem lánc dohányzás.

És igen, mint minden amit a szervezetedbe viszel hatással van az egész szervezetedre is.

2019. okt. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!