Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kezdő e cigisként szerintetek...

Kezdő e cigisként szerintetek először egy kezdő kitet kéne vennem pl joyetech ego aio box vagy mivel ezt valószínűleg pár hónap múlva lecserélem valami komolyabbra, érdemes egyből azzal kezdeni? Pl eleaf istick pico ami megtetszett.

Figyelt kérdés
Mondjuk az ictick picohoz nem tudom még milyen kazánt vennék valami olyan kéne ami dl-re és mtl-re is jó. Melo 4 jó ?

2019. nov. 3. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vennék "kezdő" szettet. Minek? Egyből vegyél rendeset a melo 4 teljesen jó, azt használtam fél évig.
2019. nov. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igen én is erre jutottam és szerinted egy eleaf istick picox melo 4-el jó lenne kezdésnek ?
2019. nov. 3. 13:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A Melo 4 tank nem rossz, a Pico talán csak azért lehet problémás, mert 1 akksis és mivel a Pico olyan 30W-tól használható egyáltalán, elég hamar le fogja szívni a töltést. Elbírni el fogja, mert azt hiszem 70W max. teljesítményt tud, csak gyorsabban merül. Ha mégis emellett döntesz, mindenképp nagyáramú 18650-es akksit vegyél bele.
2019. nov. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, elírtam az elején. A Melo 4 használható kb. 30W-tól.
2019. nov. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És van valami olyan kazán amit mtl-re meg dl-re is tudnék használni mert mint olvastam a melo 4 inkább dl-re van kitalálva.
2019. nov. 4. 23:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés, mert ugyanaz a tank általában nem, vagy nem teljesen jó mindkét fajta használatra. Amelyik jó DL-re, az általában túl levegős MTL-re, ami meg kevésbé levegős, az nem igazán lesz jó DL-re. Nálam kettévált a dolog. DL-re jó lehet a Melo 4 is, MTL-re meg inkább vennék mellé pl. egy Nautilust (nagyon jó ízű tank, kezdőknek is tökéletes), vagy hasonló tankot.
2019. nov. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!