Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » WD 40-es cigi? Valaki próbálta...

WD 40-es cigi? Valaki próbálta már?

Figyelt kérdés

Valaki próbálta már? Ez úgy működik hogy a sima dohányt befújod wd40-el és összekevered aztán bele töltöd cigi hüvelybe. Azt mondják rosszul lehet tőle lenni és korházban

lehet ki kötni. Mi az igaz?


2019. nov. 9. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondolsz? Szerinted milyen hatással van egy kenő spray, vegyszer az emberi szervezetre? Szuper erőt ad?
2019. nov. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez nem úgy van. Megrendelik a dizájner drogot (szintetikus kannabionid) azt azt a fehér port fel kéne oldani tiszta acetonba. De mivel az drága, és nehéz beszerezni ezért összetörik a port, és rászórják a dohányra. De hogy valami mégis feloldja, ezért leküldik wd40 el. Viszont utána kiszárítják, tehát a spray nagy része kipárolog...
2019. nov. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem a wd40 től kábulnak, hanem a cucctól ami egy drog. Azt a port viszont önmagában is el lehetne szívni, csak ha pl varàzsdohányt csinálnak akkor kéne oldószer. Az helyett használják az ilyeneket mint a wd40..
2019. nov. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De én nem azt kérdeztem hogy miket szoktak még vele.
2019. nov. 9. 18:09
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt mondtam hogy ilyet senki nem csinál, ahogy azt te a kérdésben leírtad.

Olyan van amit én leírtam, és attól kerülnek kórházba, rosszul lesznek viszi őket a mentő...

2019. nov. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi a f....nak fújnak le valaki drága wd40el mikor az 99%ban kipárolog, és szívná el a csavarlazító ízű cigit?

Normál ember ilyet nem csinál!

2019. nov. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És mi lenne ha ki próbálnám?
2019. nov. 9. 18:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi..
2019. nov. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem mert haverom kipróbálta tegnap és beállt tőle.
2019. nov. 9. 18:22
 10/10 anonim ***** válasza:

Csak ilyentől lehet beállni


[link]

2019. nov. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!