Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Valóban valakinek érdekében...

Valóban valakinek érdekében áll az e-cigiről hamisat állítani, vagy valóban káros?

Figyelt kérdés
2019. nov. 12. 20:48
 1/8 anonim válasza:
A rendes cigarettát készítő cégeknek mindenképp, ugyanis az e cigis cégek elveszik tőlük a hasznot. Azt meg majd megtudjuk, hogy valóban káros e, ha kijönnek tünetek olyan embereken akik rendszeresen és régóta használják.
2019. nov. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ypszilon1980 ***** válasza:

Dohánygyártók érdeke.

Akármennyi is most az ecigi használók megbetegedése, még mindig elhanyagolható a cigizők körében. Ja és ezek a tünetek kezelhetőek, a cigizők problémái nem.

2019. nov. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Károsnak valóban káros, csak az nem mindegy, hogy mennyire. De akkor találjon már az ember a boltok polcain olyan élelmiszert, ami nincs tele tömve tartósítószerrel, meg mindenféle E-vel.

Amíg a külföldről google fordítóval lefordított cikkekben olyat látni, hogy "elektronikus cigaretta ", meg, hogy "egyetlen e cigaretta elszívása " és társai, addig ez marad a humor kategóriában nálam.

2019. nov. 15. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ypszilon1980 ***** válasza:

#3-al egyetértek.

Persze káros valamennyire biztosan, de érdekes az nem baj, hogy az élelmiszerekkel hogy mérgeznek minket, nap mint nap mást sem hallani, csak hogy most itt meg ott ezt meg azt az élelmiszert hívják vissza, meg már az ásványvízbe vegyszer kerül.

Na, de visszatérve e-cigire.

Eddig én csak olyan esetekről hallottam, ahol nem volt konkrét bizonyíték arra, hogy ettől betegedett meg valaki, csak feltehetően, illetve azt használta az illető, na meg állítólag ezek házilag kotyvasztott löttyök voltak, THC-vel meg tudatmódosítókkal keverve.

2019. nov. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


De már többen meg is haltak. Rosszabb, mint a rendes cigi - azzal élhetsz akár 40 dohányos évet (mint én, pl.), az ecigivel nem.

(Pont 40 éve dohányzom...és hobbi szinten úszok, biciklizek. Szóval a tüdőm egész jól van :)

2019. nov. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Az e-cigi valóban egy új dolog ahhoz, hogy tudjuk a hosszútávú hatásait.

A ciginek már tudjuk. Talán ha keveset cigizik az ember napi 5 szál, azt lehet hogy a sport, mozgás kompenzálja.

2019. nov. 16. 11:57
 7/8 anonim válasza:
Az első hozzászólóval értek egyet. Annyi kiegészítéssel, hogy Amerikában Donald Trump is felszólalt. Az e-cigaretta korlátozását szeretné elérni. Az ötödik hozzászóló link beszúrásában levő képek voltak Trump felszólalása közben.
2019. nov. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Az e-cigi is káros. Lehet hogy nem olyan mértékben mint a sima cigi, de az én nagyapám a cigi miatt halt meg, így én nagyon nem szeretem a cigiket. Valóban hasznos ha sportolunk mellete, de szerintem nem tünteti el teljesen a cigaretta hatásait.

*5 Az én nagyapám is negyven évet cigizett és meghalt.Pont negyvenet.

2019. dec. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!