Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tudnátok valamivel biztatni?

Tudnátok valamivel biztatni?

Figyelt kérdés
Le akarok, szokni a dohanyzasrol. Kellenne nekem valami motivalcio. Inspiracio. Hogy ne gondoljak ra. Vagy hogyan kuzdjem le a nikotin utani vagyat?
2019. nov. 15. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem - és sokaknak - Allen Carr könyve segített ebben. Hihetetlen hogy egy könyv tud segíteni de ez így van. Ajándékba adtam valakinek és ő is leszokott. Kölcsönadta valakinek és ő is leszokott. Itt is számos választ olvastam, akik ennek segítségével szoktak le.
2019. nov. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is elhatároztam. A lényeg, hogy soha többet egy szál cigit sem szabad elszívni, mert akkor újra emlékszel és visszakerülhetsz a függőség csapdájába. Gondolj arra hogy lassan újra jó illatú lehetsz, kisimul a bőröd. Egy pár nap alatt elkezdi kitisztítani a szervezet a mérgeket magából. Csak jó hatással lehet rád ha leteszed a cigit. Helyette iktass be egy kis testmozgást, hogy eltereld a figyelmedet. Mivel ez egy pótcselekvés volt és általában az idegességüket kezelik vele az emberek a rágózás jó megoldás lehet. Csak komoly elhatározás kell és utána könnyen megy. Ha elvonási tüneteket érzel akkor ne arra gondolj hogy "jajj mennyire sóvárgok a cigi után, kell a szervezetemnek" hanem arra gondolj hogy milyen hálás a tested és elkezdte újra megjavítani magát egészségessé.
2019. nov. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te vagy az erősebb.
2019. nov. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem műtötték a tüdőmet. Borzalmas volt. Azóta is rémalmaim vannak és nem kapok remdesen levegőt. Ha szeretnés privárban leírom milyen egy ilyen műtét és a felépülés. Utána nem lesz kedves rágyújtani
2019. nov. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Erzem enis hogy nehez fole reggel meg este a levego vetel
2019. nov. 17. 08:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Én vagyok sajnos az örök leszokó aki 2 hónapig nem gyújt rá majd elszívok egy szálat örülök neki hogy nem esik jól de azért másnaptól megint cigizek... A férjem utálja és már ég a pofám hogy havi 40-50.000 ft ot elfüstölök... Elhatároztam hogy hétfőtől leteszem... Ma megyek futógépet venni így két havi cigi árát elköltöm tehát már nem is lesz miből venni illetve ha rámjön a dilihopp futni fogok... Ha van kedved beszélgethetünk és bátoríthatjuk egymást leszokás alatt hátha könnyebb ha nem egyedül csináljuk... Allen Carr könyvét én is ajánlom miután elolvastam fél évig nem cigiztem... Csak hülye fejjel visszaszoktam :(
2019. nov. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!