Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha lassan szívom a cigit nem...

Ha lassan szívom a cigit nem szédülök meg tole?

Figyelt kérdés

Néha szoktam cigizni othon de a szüleim nem tudják ezért sietve szívom mindig de akkor úgy el szédülök mindig azt hiszem össze esek.

Ha lassan szívom jobb lessz?


17L


2019. nov. 15. 14:09
 1/8 A kérdező kommentje:
Jaa és hanyagoljátok az olyan kommenteket hogy "ne cigiz" "minek cigizel" mert nem erre vagyok kíváncsi. Én életem...
2019. nov. 15. 14:12
 2/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
48%
Sok nikotin jut a szervezetedbe kis idő alatt, emiatt nikotin intolerancia vagy mérgezés lép fel, emiatt szédülsz. Ha lassan szívod akkor is lesznek ezek a tünetek csak kisebb mértékben. Értem, hogy nem akarod hallani, hogy ne cigizz, de ez máshogy nem oldódik meg.
2019. nov. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Szívj lightosabb cigit
2019. nov. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos.
2019. nov. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Legfeljebb a melled nem horpad be ilyenkor .
2019. nov. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kilróbáltad....rosszul vagy tőle.....akkor minek szívod? Magyarázd már meg? Menő hogy büdös a szád? Menő lesz rászokni és erre költeni az összes pénzed hogy jó beteg legyél? Ne legyél butus.
2019. nov. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem csak a te eleted cicamica mert mindenki levegőjét szennyezed és el fogod dobalni a csikkeidet az utcan meg más arcaba fújod majd a füstöd mint a dohanyosok 99%a. Ez nem a te életed. Az sem hogy az orvosi ellátasod is baromi draga lesz. Sokszorosa amit a tbre valaha befizetsz majd. Ezt is a többi ember fizeti meg. Szóval nem csak a te életes ha bagózol. Ostoba vagy nagyon és ciki.
2019. nov. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
irigyellek
2019. nov. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!