Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 2. napja nem gyújtottam rá...

2. napja nem gyújtottam rá lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elnézést kérek bután hangzik kérdés de elvonási tüneteim vannak...szó szerint zsibbad a tüdőm de azért sem fogok rágyujtani le szeretném tenni ....lehet valami komolyabb bajom ebből? :/ nem szeretnék rágyujtani de félek,hogy rosszul leszek


2019. nov. 16. 12:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi bajod, sőt tisztul a szervezeted! Esetleg nikotin tapasz, tabletta tud az elvonási tüneteken segíteni.
2019. nov. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem fogok rágyujtani az biztos...elhatároztam csak megijedtem,hogy lehet e bajom elvonási tünet miatt zsibbad tüdöm és folyton cigi van fejemben pedig mikor legutóbb cigiztemakkor nem is esett jól....de akkor megnyugodtam és nem gyujtok rá :)
2019. nov. 16. 12:12
 3/16 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes! Kitartás! Az elvonási tünetek kellemetlenek lehetnek, de bajod nem lesz tőlük. Attól lesz bajod, ha újra bagózni kezdesz.
2019. nov. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást :) nem fogok semmiképp rágyujtani.egy bagós ismerősöm mondta,hogy ellehet ájulni elvonási tünetektől...és kicsit megijedtem azért kérdeztem ...
2019. nov. 16. 12:24
 5/16 anonim ***** válasza:
Én is így szoktam le, xar volt de kibírtam, azóta se gyújtottam rá. Kitartás, ez nem heroin, nem lesz semmi bajod.
2019. nov. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Elájulni... Mástól is lehet. Honnan veszi, hogy ő pont amiatt ájult el? Mindegy. Ha szédülsz, ülj le, az fontos. De szerintem nem fogsz elájulni, ilyenről még nem is hallottam.
2019. nov. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
O nem ajult el csak azt mondta,hogy olyan elvonási tunet lehet hogy ellehet ajulni tőle :/
2019. nov. 16. 12:43
 8/16 anonim ***** válasza:

A “kedves” ismerősöd csak irígy vagy kifogásokat keres, hogy ő miért nem tud leszokni


Kitartás és sok sikert

2019. nov. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm
2019. nov. 16. 13:32
 10/16 anonim ***** válasza:
Nikotinos készítményeket viszont ne vegyél, ha le akarsz szokni akkor úgy megy a leggyorsabban, ha nem pótolod semmivel.
2019. nov. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!