Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Minél erősebb egy dohány...

Minél erősebb egy dohány annál károsabb?

Figyelt kérdés
Eddig világoskék szofit szívtam de mindig el kellett szívnom 2-t mert gyenge volt, 2 hete átálltam a barna szofira az meg olyan erős hogy csak félig szívom, néha egészet. Szóval nyugtasson meg valaki hogy így jobban járok és attól mert erősebb nem szennyezi duplán a tüdőt. 10 éve dohányzom, remélem sikerül leszokni úgy hogy erőset szívok és csak félig. ráadásul munkahelyen is kimentem fél óránként, most meg már csak 2-3 óránként. Egyébként töltöm ha ez számít valamit

2019. nov. 17. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Alapból káros.
2019. nov. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudom jól, de nem mesélem be magamnak. Cigizni meg szeretek attól, jól esik. Nyilván káros, de nem azt kérdeztem, hanem hogy károsABB-e ha erősebb
2019. nov. 17. 11:11
 3/5 anonim válasza:

A két szál helyett kevésbé károsabb ha csak fél szálat szívsz. Meg ha erősebb akkor nem szívod olyan mélyre a tüdőben ami megint csak előny. Igaz hogy az erősebbe több nikotin és kátrány van, de a két gyengébb szálhoz képest jobban jársz az biztos!

Elvileg azt mondják hogy a cigit egyik napról a másikra a legjobb abbahagyni. Ahogy elfogy a cigid ne vegyél többet! És kezdj el sportolni. Sok sikert:)

2019. nov. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
sportolok, anyám tesitanár apám meg jógaoktató..:D nem is tudom hogy került cigi a kezembe..
2019. nov. 18. 09:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Te még könnyen le tudod tenni mondjuk tabival vagy tapasszal kombinálva de ha elhatározod hogy nem cigizel többé akkor 3-4 napot kell kibírnod és csillapszik a függőség. A tabi is drága és tb támogatás se jár miközben a dohányzás függő betegség. Akárhogy is cáfolják ez egy jó üzlet az államnak és méregkeverőknek és nem akarják hogy leszokj. Egyébként a jó minőségű erősebb dohány (nem cigi) az ártalmatlanabb de ilyet már nem lehet kapni itthon.
2019. nov. 24. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!