Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha így folytatom akkor fiatalo...

Ha így folytatom akkor fiatalon fogok meghalni? 16f

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok és már 2 éve cigizek. Tudom hogy hülye vagyok, de szeretem meg rá is szoktam. 15 éves korom óta napi 10-15 töltött cigit szívok el. Előtte csak napi 4-5 szálat.

Ha így folytatom akkor fiatalon fogok meghalni?

Cigit leszamitva egészségesen élek, és nincs semmi bajom a cigitől úgy érzem.


2019. nov. 17. 18:36
 1/4 anonymousreview60 ***** válasza:
51%

Nem lehet tudni. Élhetsz ezzel még 80 évet, és meghalhatsz 2 év múlva tüdőrákban.

Mit ad neked a dohány?

2019. nov. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Majd 5-10 év múlva kiderül. Nem csak az számít, hogy meghalsz-e, hanem, hogy milyen betegségeket szedsz addig össze, a szerveid hogy károsodnak és úgy élni tovább nem egy leányálom.

Ha rászoktál és zavar, akkor le is tudsz szokni.

2019. nov. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbször néhány évtized múlva öli meg az embert a cigaretta. Azért veszélyes, mert sokáig úgy érzed, hogy eddig nem ártott, nyugodtan szívhatod tovább... Aztán már késő lesz...
2019. nov. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy amikor már érzi az ember hogy nem jó, na akkor már nehéz leszokni. Mert amíg könnyen letudna szokni, akkor még nem árt annyira és nincs veszély érzet.
2019. nov. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!