Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szeretnék vízipipázni csak...

Botond balogh kérdése:

Szeretnék vízipipázni csak nem tudom milyet vegyek. Meg egyáltalán mivel szívjam?

Figyelt kérdés

#Milyen vízipipát használjak?És #mivel szívjam?
2019. nov. 17. 19:17
 1/6 $$$$$ ***** válasza:
Hat ez attol is függ hogy mennyi pénzt szánsz rá. Mert a wookah egy nagyon jo pipa es nekem nincs de egy shisha barban a környeken van es imadom. Csak nem hiszem hogy kezdő pipaskent ki akarsz adni 120 ezret egy pipaert XD.( Egyebkent en egyetem utan tuti veszek eggyet mert nekem megeri). Nekem most egy CRT pipam van ez 24500 volt. Es elegedett vagyok vele egyebkent. Jó gőze van könnyen kezelhető es aranylag premium pipanak is szamit. Nem tul nagy. De jó. De ajanlanam meg a Dud pipakat, az aladinrol is sok jot hallottam(bar ilyet meg nem szívtam,amir's ,Amy es meg sorolhatnam. Ha veletlen debreceni vagy ,vagy debrecen közeleben elsz akkor ajanlom a palmyrat. Segitőkészek es ertenek is hozzá. Meg eleg nagy valasztek is van. Ha nem vagy debreceni akkor pedig a president vizipipat(van webaruhazuk is). Es hogy mivel szívd: en nem akarlak dohányzásra bíztatni. De összese lehet hasonlitani a pastat meg kavicsot meg gelt meg ezeket a dohányos pipával. Ég es föld. Én csak dohanyosat szívok. Ezerszer jobb mint a többi... Sokkal jobb az izze. Meg erzed hogy szívsz valamit. A többit tartósított hegyi levegönek hívjuk haverokkal😂. Mi csak dohanyosat szívunk. Valamit öngyulladós szenet ne hasznalj. Több hatranya is van. Kocka szenet vegyel azon belül is: Buccocot,blackcocot vagy cocobricot vagy haver a gold Kefot is szereti. De nekem a buccoco vált be a legjobban. Ha tudok segiteni még valamiben kérdezz nyugodtan.
2019. nov. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia köszönöm a választ és találtam egy vízipipát nem egy olyan nagy luxus de aszt mondják megéri csak aszt nem tudom hogy a shiazo káros?
2019. nov. 30. 19:51
 3/6 A kérdező kommentje:
előre is köszi
2019. nov. 30. 19:51
 4/6 $$$$$ ***** válasza:
Milyen fajta pipa? . Hat a shiazo se egesseges nyilvan. De egessegesebb mint a dohany. De szamomra szívhatatlan... Gyenge es az izze se olyan mint a vizipipa dohanynak.
2019. dec. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
pumkin hookah nem tudom megéri e vagy se
2020. jan. 8. 16:38
 6/6 $$$$$ ***** válasza:
Hat aszem kb.3000 egy olyan nem? Most 3000 az nem sok penz... Konkretan ha elemegyek egy vizipipazoba annyiba kerul egy vp-zes. Tehat igy nezve megerni megeri. Viszont en nem vennem meg mert szerintem semmi vizipipazasi elmenyt nem ad.meg is indoklom miert:nem moshato csöve van. Ami csak akkor jo ha azt a csövet egy ízhez hasznalod mivel nem lehet elmosni tehat benne maradnak az izzek.Es meg se probald elmosni mivel nem a bepeneszedesrol van csak szo ha elmosod bar az se mellekes. De réz szalak vannak a csőben amik víz hatasara oxidalodnak. Tehat nagyon karos ha olyan nem moshato csovet szívsz amit elmostal. Valamint ezek az olcsobb pipak aluminium ötvözetek szoktak lenni ami megint nem olyan jo. Nem veletlenul nincs dragabb pipa aluminiumbol. Egy rendes pipa ha tradicionalis akkor sarga rez vagy ha nem tradicionalis akkor rozsdamentes acel. Harmadreszt szivtam mar ilyen kis pipat(nem a meretevel van baj,mert vannak jo mikro pipak is hanem a kategoriaval) es nekem egyaltalan nem adja vissza a dohany izzet se a pipazas elmenyet. Tehat en mindenfele keppen valami komoylabb pipat vennek a helyedben. Egy aladint vagy barmi mast. Meg amugy ha sokat fogsz pipazni akkor majd rajossz hogy egy pipa nem eleg XD. De ez most meg mellekes😂
2020. jan. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!