Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Békéscsabai, vagy Békés...

Békéscsabai, vagy Békés megyei (hagyományos) pipások! Ti honnan szerzitek be a pipadohányt, milyet vesztek, illetve mit ajánlanátok egy kezdőnek?

Figyelt kérdés
Most kezdeném a pipázást, s nem tudom, hogy hol érdemes venni a dohányt, s milyet érdemes beszerezni a helyi kínálat által nyújtott lehetőségekből. (Nem baj, ha nem pénztárca barát az ajánlott dohány) Egészséghuszárok kíméljenek!!!

2019. nov. 18. 21:36
 1/3 anonim válasza:
Szia.A nemzetikben van néhàny pipadohány általában olcsóbbak.Sok boltos szívesen rendel dohányt ha a vevő kéri. Ha most kezdted akkor ízleni fog a Mac Baren Original Choice dohánya.Nem túl drága és remekül lehet vele tanulni szerintem.Sokan szeretik a cherrys dohányokat is.A legjobb cherrys a Peterson Connemara black szerintem.de nem olcsó.Aztán még népszerűek a vaniliások is.Én nem ajánlom kezdésnek a magyar dohányokat , nem azért mert rosszak de nincs olyan jó ízük mint a dán gyártmányoknak.Később érdemes megpróbálni őket akkor már ízleni fognak.Sok sikert!
2019. nov. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de az élet igazán ironikus. Pont tegnap szereztem be mindent, 20 óra tájékán. Attól függetlenül sokat segít a válaszod, hisz így majd arra is beruházok. Kezdésnek egy Stanwell Melange-t vettem, remélem nem volt rossz döntés...
2019. nov. 23. 08:59
 3/3 anonim válasza:

A stanwell melange jó választás mert finom dohány és jó minőségű.Annyi negatívuma van talán hogy forró a füstje és kicsit több figyelmet kíván.Viszont ha ezzel megy a dolog akkor nem lesz előtted akadály.

Örülök hogy egyre többen pipázunk, visszük ezt a szép tradíciót.

Fontos hogy ne add fel ha nem sikerül egy tömés.

2019. nov. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!