Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen fajta Dunhill civil...

Milyen fajta Dunhill civil vannak?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül? Milyen a minősége? Mit gondoltok róla? Jobb mint a Marlboro?
2019. nov. 19. 18:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi autó korrekt *cigi
2019. nov. 19. 18:36
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem az összeset, de én most aranyat szívok, pont a Marlbit váltottam le. Abból Touch volt sokáig, és hát ahhoz képest ez sokkal jobban megéri, mert hosszabb, lassabban ég el. Meg ez lehet, hogy csak személyes preferencia, de sztem kevésbé erős szaga van a Dunhillnek, ízre is teljesen rendben van.
2019. nov. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1450 ft azt hiszem. Nálam az első számú helyen van, utána jön az arany marlboro. Egyik legjobb minőségű cigaretta én ugy tudom, szeretik nagyon csak kicsit drágább mint a többi cigi. Van belőle fehér (az a leggyengébb) utána jön erősségbe az arany, aztan a kék, az közepes (én azt szívom) és végül a fekete,az a legerőssebb. Meg van Dunhill switch abból is van több fajta. Személyes véleményem szerint jobb mint a marlboro.
2019. nov. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!