Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Dohányzás

A kérdés

Az egyik rokonom oxigénpalackra szorul. Pedig már 10 éve abbahagyta a dohányzást. Lehetséges ez?

dec. 3. 08:28  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Igen. Lehet ráktól kezdve bármi, de egy biztos, nem lesz hosszú élete, úgyhogy most látogasd meg és búcsúzz el tőle. A szomszédom az oxigénpalack-téma után 1 hónappal halott volt.

És nagyon sajnálom.

A válasz 42%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont dec. 3. 08:48 Privát üzenet
miért ne lenne lehetséges...?

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont dec. 3. 08:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Most tüdőátültetésre vár. Pedig csak 56 éves.

# 3/11Időpont dec. 3. 09:03 Privát üzenet
Az, hogy valakinek oxigén kell, független attól, hogy dohányott-e egyáltalán valaha!

A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont dec. 3. 09:13 Privát üzenet

1-es voltam:

Köszönöm, hogy valamelyik betoji, buta lepontozott. Segítek neked, megírom azt, hogy mit tapasztaltam, és te annyira be vagy tojva a ráktől, hogy ezt rajtam vered le? Mi a francnak kérdezel, ha egy okos válasz neked 0%-ot ér?! Hogy belémrúgj?

Akkor is meg fog halni, és elég hamar. Ez nem rosszindulat hanem egyszerű tény. Az oxigénpalackot nagyon súlyos helyzetben szokták adni, nézz utána, és ne velem szórakozz.

Mér két szerettemet vesztettem el így.

A válasz 27%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/11Időpont dec. 3. 09:37 Privát üzenet
Nem. Tutira tévedésből írták föl neki.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont dec. 3. 11:55 Privát üzenet
62 %-os: egy rokonom már 3 éve használ rendszeresen oxigénpalackot, szóval nem igaz, hogy rögtön meg halnak, akiknek erre szükségük van.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/11Időpont dec. 3. 14:10 Privát üzenet
Szomszédom nem dohányzott soha, kb 25 éve alszik oxigénnel, viszont kis koromba én is szorultam oxigénre, de már jó a tüdőm, ha meg már 10 éve nem dohányzik nem nagy esélye van hogy a cigitől van, sokkal inkább munkakörülménye lehet olyan.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/11Időpont dec. 3. 14:48 Privát üzenet
5. ki beszél rákról?

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/11Időpont dec. 3. 14:50 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

1. Tuti nem vagy komplett.

Kérdező. Persze lehetséges. Tüdőbetegséget nem csak dohányzástól lehet kapni. Aki attól kapja sem múlik el mert abbahagyta. Sajnos ez nem így működik. Ha átültetésre vár akkor ott súlyos gond lehet. De ha lkstán van akkor van esély, a remenytelen eseteket nem veszik fel.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont dec. 3. 15:10 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Élvezem a dohányzást. Ez baj?
Miért érzi sok dohányos támadásnak, ha összefüggésbe hozzuk a dohányzást a tüdőrákkal? Aki azzal érvel, hogy aki nem dohányzik is hal meg tüdődaganatban, az komolyan gondolja?
Hízni fogok ha elhagyom a dohányzást?
Hogy mondjak ellent az erős kísértésnek, hogy a legjobb barátnőmmel ne próbáljam ki a dohányzást? 27L
Volt akit a dobozokon elrettentő képek leszokasra késztettek? Esetleg evégett nem próbálták ki a dohányzást?
Miután abbahagytam a dohányzást, mennyi időnek kell eltelnie, hogy ne érezzem a sóvárgást a cigi iránt?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Dohányzás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!