Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az egyik rokonom oxigénpalackr...

Az egyik rokonom oxigénpalackra szorul. Pedig már 10 éve abbahagyta a dohányzást. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
2019. dec. 3. 08:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

Igen. Lehet ráktól kezdve bármi, de egy biztos, nem lesz hosszú élete, úgyhogy most látogasd meg és búcsúzz el tőle. A szomszédom az oxigénpalack-téma után 1 hónappal halott volt.


És nagyon sajnálom.

2019. dec. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
miért ne lenne lehetséges...?
2019. dec. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Most tüdőátültetésre vár. Pedig csak 56 éves.
2019. dec. 3. 09:03
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Az, hogy valakinek oxigén kell, független attól, hogy dohányott-e egyáltalán valaha!
2019. dec. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%

1-es voltam:


Köszönöm, hogy valamelyik betoji, buta lepontozott. Segítek neked, megírom azt, hogy mit tapasztaltam, és te annyira be vagy tojva a ráktől, hogy ezt rajtam vered le? Mi a francnak kérdezel, ha egy okos válasz neked 0%-ot ér?! Hogy belémrúgj?


Akkor is meg fog halni, és elég hamar. Ez nem rosszindulat hanem egyszerű tény. Az oxigénpalackot nagyon súlyos helyzetben szokták adni, nézz utána, és ne velem szórakozz.


Mér két szerettemet vesztettem el így.

2019. dec. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Nem. Tutira tévedésből írták föl neki.
2019. dec. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62 %-os: egy rokonom már 3 éve használ rendszeresen oxigénpalackot, szóval nem igaz, hogy rögtön meg halnak, akiknek erre szükségük van.
2019. dec. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szomszédom nem dohányzott soha, kb 25 éve alszik oxigénnel, viszont kis koromba én is szorultam oxigénre, de már jó a tüdőm, ha meg már 10 éve nem dohányzik nem nagy esélye van hogy a cigitől van, sokkal inkább munkakörülménye lehet olyan.
2019. dec. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5. ki beszél rákról?
2019. dec. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1. Tuti nem vagy komplett.

Kérdező. Persze lehetséges. Tüdőbetegséget nem csak dohányzástól lehet kapni. Aki attól kapja sem múlik el mert abbahagyta. Sajnos ez nem így működik. Ha átültetésre vár akkor ott súlyos gond lehet. De ha lkstán van akkor van esély, a remenytelen eseteket nem veszik fel.

2019. dec. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!