Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Már jó ideje köpködök, torkomb...

Már jó ideje köpködök, torkomból slejmet cigizés közben / után néha öklendezek is?

Figyelt kérdés

Sajnos dohányzom napi fél vagy 1 dobozzal elszívok. Az utóbbi 1 évben, előjött hogy krákognom kell és a torkomról áttetsző trutyit köpök ki utána. Van hogy öklendezek is tőle. Emiatt áttértem az e cigire részben, ahol ezek a tünetek nem jelentkeznek vagy csak minimálisan. Egyértelműen le kell tennem, viszont volt már valakinek ilyen tünete? Lehet hogy komolyabb bajom van/lett, vagy csak a dohányzás váltja már ki? Érdemes lenne kivizsgáltatni?


az állandó slejm köpködés és torok köszörülést leszámítva semmi más bajom nincs és természetesen idegesít. Azt ne írjátok, hogy le kell tenni, 100% ig tisztában vagyok vele és ígérem meg is próbálom. Engem inkább az érdekel, van-e bajom vagy jelentkezett e másnál is a probléma, köszönöm.



2019. dec. 3. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Nálam ugyanez volt, nagy dózisú C-vitamin rendszeres szedése mulasztotta el.

Akkor napi 5-6 g C-vitamint ettem, és hamar elmúlt a váladékozás és a köhögés.

2019. dec. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet.
2019. dec. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10 napja nem cigizek kb a 4 napon múlt el ez a köpködés köhögés
2019. dec. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A párom nem cigizik, mégis sűrűn köp átlátszó slejmet....
2019. dec. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!